مقاله بیمه و مدیریت در صنایع غذایی

مقاله بیمه و مدیریت در صنایع غذایی مقاله بیمه و مدیریت در صنایع غذایی

دسته : مدیریت

فرمت فایل : word

حجم فایل : 7 KB

تعداد صفحات : 9

بازدیدها : 834

برچسبها : مهندسي صنايع غذايي تاريخچه بيمه در ايران

مبلغ : 1000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله بیمه و مدیریت در صنایع غذایی ، نگاهی به تاریخچه موسسات بیمه ای ایران و مدیریت و مهندسی در صنایع غذایی

تاریخچه فعالیت موسسات بیمه در ایران در یک نگاه

اولین بار واژه ی بیمه در ایران درسال 1256 هجری شمسی، به کار رفت. در آن سال قانونی به تصویب رسید که طی آن دولت ایران به اتحادیه عمومی پست بین الملل پیوست.

در 27 اسفند 1309 مقرراتی در خصوص کارگران به تصویب هیات وزیران رسید که به موجب آن، صندوقی به نام صندوق احتیاط برای کمک به کارگران تشکیل شد. ضوابط آن به گونه ای بود که بین سال های 1314 و 1310 که شرکت سهامی بیمه ایران تاسیس شد ، حدود 23 شرکت بیمه خارجی یا نمایندگان آنها در امور بیمه های بازرگانی شامل آتش سوزی، باربری، درمان، اتومبیل، حوادث و عمر در ایران به کار مشغول بودند. این در حالی بود که در سال 1331 با تصویب دولت، شرایط و محدودیت های بیشتری برای کار شرکت های بیمه خارجی مقرر شد و فقط دو شرکت بیمه ی خارجی یورکشایر و اینگستراخ در ایران فعالیت داشتند و از فعالیت سایر شرکت های خارجی جلوگیری بعمل آمد.

اطلاع رسانی و تبادل نظرکنفرانس ملی مدیریت و مهندسی صنایع غذایی

ارزیابی توان علمی کشور در این بخش، آشنایی با فناوری های نوین و مدیریت صنایع غذایی، تشویق افراد شاغل در صنایع غذایی و ارتقاء سطح سلامت جامعه از دیگر اهداف این کنفرانس است.مدیریت پخش و فروش محصولات غذایی ، مدیریت کیفیت، ایمنی و تولید، مدیریت ارتباط با مشتری و مصرف کننده ، مدیریت بازاریابی، تجارت الکترونیک و صنایع غذایی ، کاربرد بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی و فناوری اطلاعات در این صنعت از جمله محورهای مورد بررسی در این همایش است. روش های نوین در تولید محصولات و ماشین آلات نوین در صنایع غذایی، تولید محصولات نوین در صنایع تبدیلی کشاورزی و روشهای نوین برای افزایش عمر ماندگاری و ماندگاری ارزش غذایی محصولات از دیگر محورهای کنفرانس مذکور می باشد. ...

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید