تحقیق درسهایی برای ثروتمند شدن

تحقیق درسهایی برای ثروتمند شدن تحقیق درسهایی برای ثروتمند شدن

دسته : -کسب درآمد اینترنتی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 76 KB

تعداد صفحات : 16

بازدیدها : 592

برچسبها : تحقیق ثرتمند شدن

مبلغ : 1000 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق آموزش پنج درس برای ثروتمند شدن

تحقیق درسهایی برای ثروتمند شدن (تحقیق دانلودی آموزش پنج درس برای ثروتمند شدن)

زندگی برای پول نیست؛ هدیه ای الهی است. زندگی، عشق است. خانواده و روابط است، تکامل و رشد شخصی، یادگیری و بالیدن است. بخشی از این بالیدن، آموختن تعادل بین بخش های مختلف زندگی است. پول و ثروت، مانند سلامتی و معنویت، جزئی از این تعادل و قرینگی است. برای افرادی که مسئولیت مسائل مادی را نمی پذیرند، زندگی از تعادل خارج می شود. یک بار یک دوست پزشک به من گفت:افرادی که به سلامتی شان نمی اندیشند، بعدها در زندگی خود بیشتر از هرچیری در مورد آن فکر می کننداین مطلب درباره پول یا همه چیز دیگری صادق است.

همچنین ببینید

تحقیق روانشناسی ثروت

تعجبی ندارد اگر بگوییم آنهایی که در مورد پول وسواس دارند، نه میلیونرند و نه میلیاردر. بلکه وسواسی ترین افراد در رابطه با پول، کسانی هستند که با درآمدی بخور و نمیر زندگی می کنند. برای آنها که خود را اسیر پول کرده اند، زندگی معنی دیگری جز پول ندارد. برای آنها چیز دیگری جز پول نیست.

برای اینکه واقعا خوشبخت باشید، باید زندگی تان متعادل باشد. داشتن سلامت مالی شباهت زیادی به سلامت جسمانی دارد: می توانید کارهای بیشتری انجام دهید و بدون درد و نگرانی زندگی کنید.تصمیم بگیرید که ثروتمند شوید.

پول معجونی قدرتمند است و بسیاری از دردها را درمان می کند. با داشتن پول می توانیم لوازم زندگی را فراهم کنیم و به آنها که دوست شان داریم آسایش بدهیم: غذایی بهتر و سرپناهی راحت. تحصیلات بهتر و مراقبت های پزشکی.

با پول می توانیم والدین مان را بازنشسته کنیم و برای دیگران شغل و درآمد مهیا سازیم.

در شرایط سخت با پول می توانیم به یاری دوستان مان بشتابیم و برای کودکان بی سرپرست و آنهایی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند پناهگاهی ایجاد کنیم.

پول و ثروت به شما اجازه می دهد که دنیا را ببینید، ثروت به شما آزادی انتخاب می دهد و فرصت های بی نظیری در اختیارتان می گذارد.
پس پول به هیچ عنوان چیز بدی نیست.

جرج برنارد شاو: نداشتن پول، ریشه ی همه ی بدی هاست.

ثروتمند بودن برای شما چه معنایی دارد؟ تعریف آن برعهده ی خودتان است. ثروتمند بودن برای من، حالتی است که دیگر مجبور نیستید به پول فکر کنید.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید