تحقیق طراحی سایت پروژه های دانشجویی

تحقیق طراحی سایت پروژه های دانشجویی تحقیق طراحی سایت پروژه های دانشجویی

دسته : کامپیوتر و IT

فرمت فایل : word

حجم فایل : 1960 KB

تعداد صفحات : 61

بازدیدها : 552

برچسبها : پروژه طراحی سایت

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

دانلود پروژه تحقیقاتی دوره کارشناسی طراحی سایت پروژه های دانشجویی

پروژه پایانی طراحی سایت پروژه های دانشجویی

چکیده: این پروژه به منظور دسترسی دانشجویان به پروژه های قبلی و توسعه آنها و جلوگیری از دوباره کاری طراحی شده است که در آن هر استاد می تواند لیست عناوین پروژه های ارائه شده خود را وارد نماید و دانشجویان با مشاهده عناوین پروژه ها عنوان مورد نظر خود را انتخاب نمایند. همچنین امکان جستجو و دستیابی به نتایج پروژه های قبلی جهت استفاده از تجربیات قبلی وجود دارد.

برقراری ارتباط بین دانشجویان و اساتید از طریق پیغام نیز از امکاناتی است که در این سایت قرار داده شده است.

در طراحی پروژه معماری سایت را مطابق با معماری معروف سه لایه، در نظر گرفته ایم، یعنی ساختار نرم افزار سایت از لایه های نمایش، موتور اصلی نرم افزار و ارتباط با پایگاه داده ها تشکیل شده است.

صفحات سایت از طریق روش code behind برنامه نویسی شده اند به این صورت که کد هایی از آن که باید در سمت سرور اجرا شوند در یک فایل جداگانه ذخیره شده اند.

پایان نامه طراحی سایت پروژه های دانشجویی

وب یکی از مهمترین و در عین حال جوان ترین سرویس های اینترنت است که در مدت زمانی کوتاه توانسته است در کانون توجه تمامی استفاده کنندگان اینترنت قرار بگیرد و منشاء تحولات عمده ای در حیات بشریت باشد. در گذشته از وب صرفا به منظور عرضه اطلاعات استفاده می گردید و کاربران از آن به عنوان یک کنابخانه الکترونیکی بزرگ و در جهت یافتن اطلاعات مورد نیاز خود استفاده می کردند. وضعیت فعلی وب نسبت به گذشته دستخوش تحولات فراوانی شده است و هم اینک از آن به عنوان بستر ارتباطات، مبادله اطلاعات، عملیات تراکنشی نظیر فعالیت های تجاری، اجتماعی، سیاسی، آموزشی و فرهنگی استفاده می گردد.

نرم افزار و دنیای برنامه نویسی یکی از عرصه هایی است که بدون شک بیشترین تاثیر را از اینترنت پذیرا بوده است (پرداختن به مقوله تاثیر اینترنت بردنیای برنامه نویسی و یا تاثیر نرم افزار بر اینترنت خود بحث مفصلی است). شرکت های عظیم نرم افزاری با لحاط نمودن جایگاه برجسته اینترنت، اقدام به ارائه تکنولوژی ها و معماری های متفاوتی در جهت طراحی و پیاده سازی برنامه های کامپیوتری با بهره گیری از زیرساخت اینترنت نموده اند.

به منظور پاسخ به خیل عظیم نیازهای موجود با توجه به تسهیلات ارائه شده توسط اینترنت، نسل جدیدی از برنامه های کامپیوتری با نام برنامه های وب مطرح و در این رابطه تاکنون تکنولوژی های متفاوتی توسط شرکت های عظیم نرم افزاری ارائه شده است.

با دارا بودن مجموعه ای گسترده از اشیاء که دارای اینترفیس های ساده برنامه نویس ASP.net باشند و بهره گیری از یک محیط ترجمه شده شی گراء، امکان پردازش های ساده تا پیچیده را با حداقل کد ممکن فراهم می نماید.

فهرست مطالب پروژه

چکیده

مقدمه

برخی ویژگی های پلتفرم ASP.NET

برنامه چند لایه چیست؟

مزیت های برنامه های چند لایه

طراحی پایگاه داده های پروژه

ابزار مدیریت سایت وب(WAT)

معماری و مدل Provider در ASP.NET

ایجاد فرم Login

ایجاد فرم Registration

لایه نمایش و رابط بصری در ASP.NET

نمونه سازی از صفحات و Master Page

کامپوننت های Source Data

Themes

Configuration

لایه ی نمایش وب سایت

1- صفحات قابل دسترس مدیر سایت

2- صفحات قابل دسترس اساتید

3- صفحات قابل دسترس دانشجویان

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید