ترجمه مقاله استراتژی شرکت SWOT

ترجمه مقاله استراتژی شرکت SWOT ترجمه مقاله استراتژی شرکت SWOT

دسته : -پژوهش

فرمت فایل : word

حجم فایل : 54 KB

تعداد صفحات : 14

بازدیدها : 164

برچسبها : دانلود مقاله

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

ترجمه مقاله استراتژی شرکت SWOT

SWOT analysis
From Wikipedia, the free encyclopedia
Jump to: navigation, search
SWOT analysis is a strategic planning method used to evaluate the Strengths, Weaknesses, Opportunities, and Threats involved in a project or in a business venture. It involves specifying the objective of the business venture or project and identifying the internal and external factors that are favorable and unfavorable to achieve that objective. The technique is credited to Albert Humphrey, who led a convention at Stanford University in the 1960s and 1970s using data from Fortune 500 companies.
....

استراتژی شرکت SWOT
تحلیل SWOT
برگرفته ویکی پدیا دایره المعارف آزاد
تحلیل SWOT یک روش طراحی شده استراتژیکی که برای ارزیابی قوت ها، ضعف ها، فرصت و تهدیدها موجود در یک طرح یا مسئله تجاری، به کار می رود و شامل تشخیص موضوع یا طرح تجاری و متمایز ساختن عوامل درون و بیرونی که برای رسیدن به این موضوع به این موضوع مطلوب و یا نا مطلوب می باشد، است. این تکنیک منسوب به آقای آلبرت ها مفری می باشد که منجر به برگزاری همایشی در دانشگاه استانفورد در سال 1960 و 1970 با استفاده از اطلاعات داده شده از 500 شرکت برتر، گردید.
یکی تحلیل SWOT ابتدا با تعریف موقعیت نهایی مطلوب یا عینی، شروع می شود. یک تحلیل SWOT ممکن است مُدل طراحی استراتژی مشترک باشد. طراحی استراتژی موضوع بسیاری از تحقیقات بوده است.
...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید