اکسل داده های آماری شرکتهای بازار فرابورس ایران

 اکسل داده های آماری شرکتهای بازار فرابورس ایران  اکسل داده های آماری شرکتهای بازار فرابورس ایران

دسته : حسابداری

فرمت فایل : zip

حجم فایل : 441 KB

تعداد صفحات : 100

بازدیدها : 235

برچسبها : شرکتهای فرابورس بازار فرابورس داده های آماری

مبلغ : 33000 تومان

خرید این فایل

دانلود اکسل داده های آماری شرکتهای موجود در بازار فرابورس ایران از سال 1392 تا 1395

عنوان: اکسل دادهای آماری شرکتهای موجود در بازار فرابورس ایران از سال 1392 الی 1395

دسته: حسابداری- مدیریت مالی- اقتصاد

فرمت: Excel

این فایل شامل اکسل داده های آماری شرکتهای موجود در بازار فرابورس ایران برای بازه 4 ساله، بین سالهای 1392 الی 1395 می باشد که در آن اطلاعات و داده های بازار، نوع بازار، شرکت، خرید حقیقی (شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات)، خرید حقوقی (شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات)، فروش حقیقی (شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات)، فروش حقوقی (شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات) و مجموع (تعداد خریداران، تعداد فروشندگان، تعداد دفعات معامله، حجم معاملات، ارزش معاملات) می باشد که برای انجام تحقیقات و پایان نامه های دانشگاهی رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مطالعه آزاد

بازار فرابورس چیست

بازار فرابورس یک بازار مالی است که در آن اوراق بهادار، اوراق تسهیلات مسکن، صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله و دیگر ابزار مالی به صورت عمده و جزئی توسط شرکت ها، سرمایه گذاران و بانک ها معامله می شود. این بازار به عنوان یکی از مهمترین بازارهای مالی در ایران شناخته می شود و نقش مهمی در تأمین منابع مالی برای شرکت ها و سازمان ها دارد.

داده های آماری شرکتهای بازار فرابورس چیست و چه کاربردی دارد

داده های آماری شرکتهای بازار فرابورس شامل اطلاعات مالی و عملکردی شرکت ها می باشد که در این بازار فعالیت دارند. این داده ها شامل مواردی نظیر درآمد، سود و زیان، سرمایه گذاری ها، رشد سالانه، ارزش بازار و سایر اطلاعات مالی و عملکردی مرتبط با فعالیت های شرکت ها در بازار فرابورس می باشد.

داده های آماری شرکتهای بازار فرابورس می تواند در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار گیرد. این داده ها می توانند به عنوان منبع اصلی برای تحلیل های مالی، پیش بینی رفتار بازار، ارزیابی ریسک و سودآوری، ارزش گذاری شرکت ها و سرمایه گذاری ها، و همچنین برای ارائه گزارش های مالی و اقتصادی استفاده شوند. این داده ها همچنین می توانند به عنوان ابزار تصمیم گیری برای سرمایه گذاران و متخصصان مالی استفاده شوند تا به آنها کمک کنند تا تصمیمات بهتری در مورد سرمایه گذاری های خود بگیرند.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید