مقاله برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی

مقاله برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی مقاله برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی

دسته : هوش مصنوعی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 441 KB

تعداد صفحات : 9

بازدیدها : 338

برچسبها : برنامه فازی منطقی مقاله آموزش مجازی

مبلغ : 4000 تومان

خرید این فایل

دانلود ترجمه مقاله یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی در فرمت ورد همراه با متن انگلیسی

یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی

چکیده

به طور معمول، فرآیند آموزش و یادگیری از تعدادی تمرینات ثابت، انتقال و ارزیابی مفاهیم و دانش در مورد یک موضوع استفاده می کند. آموزش، فرایند کسب تغییرات دائمی نسبی در درک، نگرش، دانش، اطلاعات، ظرفیت و توانایی از طریق تجربه است. تغییر می تواند تصمیم گرفته شود و یا غیر ارادی، برای یادگیری بهتر یا بدتر باشد. فرایند یادگیری یک رویداد شناختی داخلی است. برای کمک به این آموزش و فرایند یادگیری، مهم است که از یک ابزار کامپیوتری قادر به تحریک این تغییرات، استفاده شود. همچنین، مهم است که آن بتواند نقش معتبر داشته باشد و ابزار کمکی برای دانشجو باشد. این عملیات توسط سیستم های کامپیوتری به نام سیستم آموزش هوشمند انجام می شود. این مقاله استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی را به عنوان یک ابزار پشتیبانی آموزشی توصیف می کند. با استفاده از سیستم آموزشی هوشمند و منطق فازی، این مقاله، تمام راه-های الکترونیکی، که از نظر آموزشی کارآمد و سازگار با نیاز دانشجویان در گروه و یا به صورت جداگانه است نشان می دهد.

سیستم آموزش للگی چندعاملی هوشمند

سیستم آموزش للگی هوشمند به ویژه در شخصی سازی آموزش دانشجو مهم است. با پیوستن ایده ITSها و اینترنت، یک سیستم جدید می تواند دارای معماری سیستم آموزش للگی هوشمند شود که در همان زمان با توجه به نیازهای هر دانشجو، فردی شده و همچنین با دیگر زبان آموزان با توجه به کار تروجان و پاویوتی و همکاران جمع پذیر و مشترک می شود. توسعه تعاملی چند عامل در محیط توزیع شده است. یک عامل می تواند به عنوان یک نهاد (انسان یا مصنوع) به طور فیزیکی یا انتزاعی تعریف شده که یک عمل را بر روی چیزی، خواه خودش و یا توسط محیط انجام داده و تولید یک اثر بکند همانطور که فریرا گفته است.

در این محیط، دانشجویان به گروه های مختلف در محیطی که به آن مناطق تعاونی می گویند، تقسیم می شود. در واقع، دو نوع تعامل، تعامل درون گروهی، که در آن دانشجویان با هم همکاری می کنند و تعامل یادگیری در درون گروه با عوامل مصنوعی و معلم و تعامل بین گروهی است که می تواند بین کارورزان در گروه های مختلف موجود رخ دهد، وجود دارد و این فعل و انفعالات از طریق استفاده از فن آوریهای چند رسانه ای و شبکه ها، شبکه های داخلی و اینترنت رخ می دهد. در این مورد عامل مدرس در تمام فعالیت های آموزشی و ارزیابی شرکت می کند. او شخصی است که فعل و انفعالات گروه ها را با سیستم در طول فرآیند تدریس/یادگیری کنترل می کند. او همچنین مسئول ارائه دانش به یادگیرندگان است. عوامل پهنه، دارندگان دانش خاص و یا متخصص هستند. آنها مسئول ذخیره سازی و نماینده دانش خاصی هستند که تنها ویژگی آن، تفاوتهای یک عامل پهنه از دیگری است. سیستم آموزش للگی هوشمند چندعاملی تشکیل شده توسط:

• عوامل مدل سازی کارآموز آنها، مسئول فرایند تهیه، نمایندگی و تعمیر و نگهداری اطلاعات در دانشجویان و گروه در طول تدریس و فرآیند یادگیری هستند.

• عوامل استراتژیک - آنها مسئول تعریف استراتژی آموزشی برایپذیرش توسط عامل مدرس از تعامل با عامل مدل سازی کارآموز و پس از تماشای رفتار هر یادگیرنده است، یعنی کسی که تصمیم می گیرد چی، کی و چه محتوایی باید برای کارآموز ارائه شود؛

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید