پرسشنامه قدرت رهبری

پرسشنامه قدرت رهبری پرسشنامه قدرت رهبری

دسته : پرسشنامه

فرمت فایل : word

حجم فایل : 32 KB

تعداد صفحات : 18

بازدیدها : 289

برچسبها : دانلود پرسشنامه قدرت رهبری

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود پرسشنامه قدرت رهبری

معرفی پرسشنامه

آیا قدرت رهبری دارید؟

سخن حکیمانه ای از قدیم وجود دارد مبنی بر اینکه انسانها آزاد به دنیا می آیند و در آفرینش برابرند و این کلام، نیازی به تحقیق و بررسی ندارد. اما واقعیت امر این است که در جوامع امروزی، تفاوتهای فراوانی در نیروهای محیطی و ژنتیکی وجود دارند که در شکل گیری ماهیت اشخاص نقش دارند و شخصیتی متمایز و متفاوت به آنان می دهند. شاید روزی این نابرابری ها از میان برداشته شوند اما اینکه جامعه چه قیمتی برای آن بپردازد برای ما مشخص نیست. در حال حاضر همین تفاوتهای شخصیتی است که بر روابط انسان ها در جامعه حاکم است و دستگاه های سیاسی و اقتصادی و عادات اجتماعی ما بر پایه آن استوار است.

این پرسشنامه درباره یکی از مهمترین جوانب تفاوت انسان ها سخن می گوید یعنی استعداد عجیبی که برخی از افراد از آن بهره مندند و با استفاده از آن می توانند دیگران را هدایت کنند و تحت تأثیر یا زیر نفوذ خود قرار دهند و تا حدودی نیز افکار و رفتار آنان را کنترل نمایند.

با صداقت به پرسش ها پاسخ دهید و سعی نکنید برای سؤالها معنایی پنهان در ذهن خود بیابید. اگر وقت زیادی را صرف تحلیل و بررسی نقدگونه از مطالب پرسشنامه کنید در این صورت ممکن است در انتها با تصویری تحریف آمیز از قدرت رهبری خود مواجه شوید. در جامعۀ امروز، ویژگی رهبری را به مردها نسبت می دهند اما پرسشنامه به گونه ای طراحی شده است تا منعکس کنندۀ نقش رهبری در خانم ها نیز باشد.

به همراه راهنمای اجرا و تفسیر پرسشنامه قدرت رهبری

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه) :

تعداد گویه ها : 16

تعداد مولفه : تک مولفه

نحوه نمره گذاری : دارد

منبع : دارد

نوع فایل : ورد word و قابل ویرایش

تعداد صفحات : 18 صفحه

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید