مقاله بالانس مکمل های امتیازی با مدل 7-S مک کینزی

مقاله بالانس مکمل های امتیازی با مدل 7-S مک کینزی مقاله بالانس مکمل های امتیازی با مدل 7-S مک کینزی

دسته : -پژوهش ها

فرمت فایل : word

حجم فایل : 373 KB

تعداد صفحات : 17

بازدیدها : 330

برچسبها : مکمل های امتیازی مک کینزی

مبلغ : 4000 تومان

خرید این فایل

دانلود ترجمه مقاله بررسی چگونه می توان مکمل های امتیازی را با مدل 7-S مک کینزی بالانس کرد

چگونه می توان مکمل های امتیازی را با مدل 7-S مک کینزی بالانس کرد

در جستجوی برتری ، پرفروش ترین کتاب سال 1982 توسط شرکای مک کینزی تام پیترز و رابرت واترمن، به معرفی مخاطب کسب و کار جمعی برای مدل 7-S شرکتی می پردازد. مدل، همچنین توسط یک همکاری قبلی بین مک کینزی و پژوهشگران مدیریت، ریچارد پاسکال و آنتونی آتوس تحت تاثیر قرار گرفت و هفت عامل برای اجرای استراتژی موثر مهم را شرح داد:

1. استراتژی. موقعیت و اقدامات صورت گرفته توسط یک شرکت، در پاسخ به و یا پیش بینی تغییرات در محیط خارجی، که برای رسیدن به یک مزیت رقابتی، در نظر گرفته شده است.

2. ساختار. روشی که در آن وظایف و مردم، تخصصی و تقسیم شده است و قدرت توزیع شده است. چگونه فعالیت ها و روابط گزارش دهنده گروه بندی می شوند. مکانیسم ها بوسیله فعالیت در سازمان هماهنگ می شوند.

3. سیستم ها. روش رسمی و غیر رسمی مورد استفاده برای مدیریت سازمان، از جمله مدیریت سیستم-های کنترل، اندازه گیری عملکرد و سیستم های پاداش، برنامه ریزی، بودجه بندیو تخصیص منابع سیستم و سیستم های اطلاعات مدیریت.

4. پرسنل . فرد، پس زمینه ها و شایستگی اش. چگونه سازمان استخدام، انتخاب، آموزش، تخصص، مدیریت شغلی و بهبود کار کارکنان را انجام می دهد.

5. مهارت ها. صلاحیت متمایز سازمان؛ آنچه در آن به بهترین ابعاد است مانند افراد، شیوه های مدیریت، فرآیندها، سیستم ها، فن آوری و روابط مشتری.

6. سبک/فرهنگ . سبک رهبری مدیران - چگونه وقت خود را صرف کنند، بر چه چیزی تمرکز کنند، چه سوالاتی بپرسند، چگونه تصمیم گیری کنند؛ همچنین فرهنگ سازمانی (ارزش ها و باورها، هنجارها، اعمال نمادین خودآگاه و ناخودآگاه توسط رهبران (عنوان شغلی، کدهای لباس، ناهارخوری اجرایی، جهش صنفی، جلسات رسمی با کارکنان).

7. ارزش های مشترک . هسته و یا مجموعه اساسی از ارزش ها که به طور گسترده در سازمان به اشتراک گذاشته و به عنوان اصل راهنمایی آنچه مهم است، خدمت می کند. چشم انداز، ماموریت و ارزشهای اظهارات یک مفهوم وسیع را برای تمام کارکنان ارائه می دهد.

...

مدیران همچنین می توانند یک اندازه گیری جامع عملکرد در BSC واحد را برای واگذاری مسئولیت و پاسخگویی برای عملکرد محلی و جهانی استفاده کنند. با استفاده از BSC به عنوان سیستم سازمانی اولیه، ارزیابی متوازن واحد غیرمتمرکز منعکس کننده هر دو شایستگی خاص و استراتژی واحد برای رسیدن به موفقیت های محلی است و همچنین اینکه چگونه هر یک از پیوندهای واحد با واحدهای دیگر و شرکت به عنوان یک کل برای استراتژی شرکت به دست میاید.

هنگامی که استراتژی، ساختار و سیستم ها شدیدا یکپارچه شد، شانس برای اجرای موفق استراتژی به نحو چشمگیری افزایش می یابد. اما BSC نیازی به تکمیل هم ترازی سه S سخت ندارد. آن همچنین کمک زیادی به چهار S نرم تر می کند. هدف یادگیری و رشد BSC به طور خاص در پیوند با کارکنان، دانش، توانایی ها و مهارت کارکنان، برای استراتژی است. این روند برای شناسایی خانواده کاری با موقعیتی که بالاترین تاثیر را در ارائه گزاره متمایز سازمان دارد بکار می رود. علاوه بر این، اهداف استراتژیک برای این کارکنان در دورنمای آموزش و رشد در دستور کار است تا اطمینان حاصل شود کارکنان توسعه لازم را در دانش، توانایی و مهارت ها برای انجام فرایندهای استراتژیک در سطوح هدف داشته باشند.

پنجمین مهارت S، به طور کلی اشاره به مهارت های و شایستگی سازمانی دارد. یک چشم انداز فرایند داخلی از BSC وجود دارد، که در آن سازمان، عاملیت، مدیریت مشتری، نوآوری و فرآیندهای نظارتی و اجتماعی را شناسایی می کند که: ایجاد و ارائه کننده گزاره ارزش مشتری متمایز است؛ و منجر به دستیابی به اهداف بهره وری از دیدگاه مالی می شود. در حال توسعه دادن، اهداف استراتژیک و اقدامات برای دورنمای داخلی BSC باعث می شود، سازمان، مهارت های خود را با هماهنگی انسان، اطلاعات، و سرمایه سازمانی (از منظر یادگیری و رشد) برای فرآیندهای بحرانی، ارتقا دهد و همچنین با انتخاب طرح های استراتژیک خاص در جهت بهبود عملکرد فرایندهای داخلی باشد. ...

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید