پاورپوینت مدرسه هنر سنگاپور

پاورپوینت مدرسه هنر سنگاپور پاورپوینت مدرسه هنر سنگاپور

دسته : -پاورپوینت

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 3236 KB

تعداد صفحات : 29

بازدیدها : 352

برچسبها : معماری مدرسه هنر مدرسه هنر سنگاپور

مبلغ : 3400 تومان

خرید این فایل

دانلود پروژه پاورپوینت معماری مدرسه هنر سنگاپور با تحلیلی از نماهای ساختمان مدرسه هنر و طبیعت گرایی آن

فهرست مطالب

مدرسه هنر با سقفی پوشیده از چمن در سنگاپور

تصاویر در شب

پشت بام مدرسه هنر

هدف از طراحی

تحلیلی از نور و نما در ساختمان

تحلیل سایت پلان

تاکید ساختمان بر طبیعت

پروژه دانلودی حاضر که جهت ارائه کلاسی در رشته معماری و دروس مربوطه می باشد پاورپوینتی است که شامل تصاویر کامل از نمای خارجی ، نمای شیشه ای و نقشه ها و توضیحات کامل می باشد

بخشهایی از متن پاورپوینت دانلودی

مدرسه هنر با سقفی پوشیده از چمن در سنگاپور

انسان اگر بتواند محل تحصیل خود را انتخاب کند بدون شک مدرسه هنری که سقف آن پوشیده از گیاه است را انتخاب می کند ، مدرسه ای که ظاهر آن نمایان محلی برای کسب هنر می باشد ، به طوریکه انسان از دیدن این معماری عجیب و زیبا سیر نمی شود و هر آنچه به آن می نگرد به زیبایی و شگفتی آن بیشتر پی می برد و در فکر فرو می رود. طراح هنرمنداین مدرسه ، فناوری های نوین و نما پردازی را با بهره گیری از خلاقیت طوری خلق کرده است که هر بیننده ای را متحیر می سازد. نمای شیشه ای ساختمان و پوشش گیاهی سقف مدرسه هنر، شاهکار برجسته ای را پدید آورده است که از گرما و حرارت خورشید کاسته و اجازه عبور نور و حرارت به فضاهای طبیعی را فراهم می سازد. دیوارهای شیشه ای بکار گرفته شده در ساختمان به سهولت تبادل دید بین داخل و خارج را ایجاد می کنند و باعث روشنایی کامل تمامی استودیوها و کلاس های درس به طور طبیعی در طول روز می گردند.

تحلیلی از نور و نما در ساختمان مدرسه هنر سنگاپور

این ساختمان منحصر به فرد را سقف پوشیده از سبزه (چمن) که با زمین ترکیب شده تماشایی نموده است. جدار شیشه ای دیوار و بتن خام منهای نقاشی در آنجا وجود دارد. جدای از تأثیر بصری آن ، چمن کاری سقف به درجه حرارت پایین داخل و مناطق اطراف آن کمک می کند.این نما همچون فضایی کاربردی ، مورد استفاده است ، به عنوان یک فضای نمایشی در فضای باز محیط بیرونی به راحتی قابل دسترس از طریق رکاب (راه باریک کناره پشت بام) در امتداد لبه پشت بام می باشد.

نورپردازی نقش مهمی را در ساختمان ایفا می کند. دیوار شیشه ای کامل پرده دوز سخاوتمندانه (به طور گسترده) اجازه می دهد تا از نور روز در استودیو ها و گالری ها در حالی که حرارت گرمسیری را قطع می کند،استفاده شود. در شب ، ساختمان مانند یک فانوس می درخشد.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید