پرسشنامه افسردگی بک BDI –II

پرسشنامه افسردگی بک BDI –II پرسشنامه افسردگی بک BDI –II

دسته : پرسشنامه

فرمت فایل : word

حجم فایل : 19 KB

تعداد صفحات : 7

بازدیدها : 200

برچسبها : دانلود پرسشنامه پرسشنامه افسردگی

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود پرسشنامه افسردگی بک BDI–II - مقیاس سنجش شدت افسردگی

دستور العمل : این پرسشنامه حاوی 21 گروه جملات است . لطفا هر گروه از جملات را به دقت بخوانید . سپس در هر گروه ا ز جملات یک جمله را انتخاب کنید که بهتر از همه گویای احساسات شما طی دو هفته گذشته تا به امروز ا ست . دور شماره کنار جمله ای که انتخاب کرده اید یک دایره بکشید . اگر به نظرتان می رسد که در یک گروه از جملات ، چند جمله به یک اندازه در مورد شما صدق می کند، دور شماره ای را که ا ز همه بالاتر است دایره بکشید. دقت کنید که در هیچ گروه از جملات بیشتر از یک جمله را انتخاب نکنید.

پرسشنامه افسردگی بک

این پرسشنامه شکل بازنگری شده پرسشنامه افسردگی بک است که برای سنجش شدت افسردگی تدوین شده است. این پرسشنامه با ملاک های افسردگی در چهارمین ویراست راهنمای تشخیصی و آماری اختلات روانی (DSM-IV ) منطبق شده است. پرسشنامه افسردگی بک 21 سئوال دارد و پاسخ های آن بین 0 تا 3 نمره گذاری می شوند، نقاط برش به این صورت است : 0 تا 13 نشانگر افسردگی جزئی، 14 تا 19 افسردگی خفیف، 20 تا 28 افسردگی متوسط، و29 تا 63 مشخص کننده افسردگی شدید است. به طور معمول نمره افراد افسرده بالینی در دامنه 12 تا 40 قرار می گیرد. این پرسشنامه با مقیاس درجه بندی افسردگی هامیلتون همبستگی 71/0 + دارد و پایایی باز آزمایی یک هفته ای آن 93/0 است، همسانی درونی این پرسشنامه نیز 91/0 است.

...

منابع : دارد

--------------

راهنمایی دانلود فایل : دانشجویان و دانش پژوهان عزیز می توانند جهت دسترسی به فایلهای بیشتر و دانلود پرسشنامه از منوی جستجوگر سایت در بالای صفحه، لینک موجود در زیر تصویر همین پست و یا لیست مطالب مرتبط و همچنین لینکهای موجود در متن این صفحه استفاده نمایند که می توانید با کلیک بر روی آن به صفحه توضیحات آن مراجعه و در صورت لزوم آنرا خریداری کرده و همان لحظه دانلود نمایید. امیدواریم از فایلهای موجود استفاده لازم را ببرید.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید