مقاله نقش سرمایه گذاری نهادی و فردی در بازارهای مالی - بودجه های بسته

مقاله نقش سرمایه گذاری نهادی و فردی در بازارهای مالی - بودجه های بسته مقاله نقش سرمایه گذاری نهادی و فردی در بازارهای مالی - بودجه های بسته

دسته : مالی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 740 KB

تعداد صفحات : 48

بازدیدها : 187

برچسبها : ترجمه مقاله بودجه بسته سرمایه گذاری نهادی

مبلغ : 10000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله ترجمه شده نقش سرمایه گذاری نهادی و فردی در بازارهای مالی - شواهدی از بودجه های بسته

مقاله ی "نقش سرمایه گذاری نهادی و فردی در بازارهای مالی : شواهدی از بودجه های بسته" سه سوال پژوهشی را در بررسی اثرات سرمایه گذاران نهادی و فردی در بسته بودجه برای ریسک و بازده وجوه ارائه می کند.

The role of institutional investors and individual investors in financial markets: Evidence from closed-end funds

چکیده:

ما با استفاده از منابع مالی بسته به عنوان یک ابزار منحصر به فرد، تحقیقاتی برای کشف اینکه آیا سرمایه گذاری نهادی، ثبات و یا بی ثباتی را در بازارهای مالی دارند را شروع کرده ایم. اگر سرمایه گذاری نهادی ثبات در بازارهای تجاری را در برابر قیمت گذاری اشتباه داشته باشند، پس آنها باید بودجه بسته خود را با تخفیف گسترده ای خرید نموده و دارای صندوقهای فروشی با حق بیمه زیادی خواهند بود. سازگار با فرضیه بازار تثبیت کننده، ما سندهایی که منابع مالی گسترده ای را برای تخفیف ارائه نمودیم که در آن تقاضا در سیستم نهادی بالاتر از حق بیمه بودجه بوده است. علاوه بر این، یافته های ما نشان می دهد که افزایش در پیش بینی مالکیت نهادی با کاهش نوسانات بازده تخفیف همراه بوده است که در آن تجارت نهادی خطر معامله گر را کاهش می دهد. در مجموع نتایج نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی با کار بر روی تثبیت قیمتها نقش مناسبی در بازارهای مالی دارند.

کلمات کلیدی:

سرمایه گذاران نهادی، سرمایه گذاران فردی، بودجه بسته شده، خطر معامله گر مختل کننده

سوال اول پژوهش این است که آیا تجارت سرمایه گذاران نهادی برای کاهش قیمت گذاری فردی موثر است و یا افزایش قیمت به دور از ارزشهای اساسی است.

سوال دوم پژوهش این است که صندوق با تخفیف، معیار خوبی برای احساسات فرد سرمایه گذار دارد یا نه؟

سوال سوم پژوهش به این شرح است که آیا سرمایه گذاران فردی شامل معامله گران مداخله گر میشوند. آیا سرمایه گذاران نهادی افزایش یا کاهش خطر ابتلا به معامله گران مداخله جو را دارند.

با پرداختن به سه سوال پژوهش در خصوص تاثیر سرمایه گذاری نهادی و تجارت نهادی در صندوق با بازده پایانی و بازده تخفیف،ما شواهدی جهت حمایت از مستنداتی را ارائه نمودیم که در آن سرمایه گذاران نهادی علاقه به سرمایه گذاری عقلانی داشته که فراهم کننده نقدینگی و تجارت در برابر قیمت گذاری اشتباه را دارد و سرمایه گذاران فردی به عنوان معامله گران مداخله جو می باشند. زمانی که این تجارت به صورت بسته نگه داشته می شوند. این مکمل مجموعه ای تحقیقات در رابطه با تاثیر سرمایه گذاری نهادی و فردی در بازرهای مالی است. این مقاله همچنین شواهد تجربی ار جهت حمایت از تحقیقات لی و هماکارانش در سال 1991 فراهم می کند که در ان فرض براین است که صندوق تخفیف یک پروکسی با تمایلات فردی است. نتایج حاصل از این مقاله همچنین به ما کمک به درک بهتر خطر معامله گر مداخله جو را نشان می دهد و ارائه کننده این است که سرمایه گذاران فردی به عنوان معامله گران مداخله جو می توانند ظاهر شوند.

I use closed-end funds as a unique research tool to explore whether institutional investors are a stabilizing or a destabilizing force in financial markets. If institutional investors stabilize the market by trading against mispricing, then they should purchase closed-end funds selling at a wide discount and sell funds selling at a large premium. Consistent with the market-stabilizer hypothesis, I document that wide-discount funds experience a higher subsequent institutional demand than premium funds do. Moreover, my findings that an increase in institutional ownership forecasts a decrease in the volatility of discount returns support the proposition that institutional trading reduces noise trader risk. In sum, the results suggest that institutional investors play a price-stabilizing role in financial markets

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید