تحقیق کارآموزی شرکت تارابگین (بازیافت سرباره)

تحقیق کارآموزی شرکت تارابگین (بازیافت سرباره) تحقیق کارآموزی شرکت تارابگین (بازیافت سرباره)

دسته : شیمی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 15 KB

تعداد صفحات : 16

بازدیدها : 326

برچسبها : تحقیق گزارش کارآموزی تارابگین بازیافت سرباره

مبلغ : 1000 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق آشنایی با شرکت تارابگین (بازیافت سرباره حاصل از کوره بلند ذوب آهن اصفهان)

تحقیق آشنایی با شرکت تارابگین (بازیافت سرباره حاصل از کوره بلند ذوب آهن اصفهان)

مقدمه

شرکت تارابگین

از آنجایی که نگرش صحیح به مباحث انرژی و بهره گیری مفید از آن امروز ذهن صنعتگران را به خود مشغول نموده به جرات می توان بیان کرد که عایق و به طور جامع صنایع تولید کننده عایق توانسته است تا حد بسیاری در نیل به این هدف روششن یاریگر مجموعه صنعت کشور باشند.

امروز یکی از مهمترین و بارزترین صنایعی چون پالایشگاهها ، نیروگاهها ، کارخانه های تولید سیمان ، پتروشیمیها ، صنایع خودرو سازی ، ساختمان و تاسیسات خانگی مبحث عایق بوده که با استفاده از آن می توان فرایند اتلاف انرژی را کنترل کرد.

شرکت تارابگین با هدف بازیافت سرباره حاصل از کوره بلند ذوب آهن اصفهان و همچنین تامین بخشی از نیازهای این مجموعه توسط شرکت معتر اتریشی VOEST- ALPINE در منطقه صنعتی ذوب آهن در قطعه زمینی با مساحت چهل هزار متر مربع احداث گردید که پس از نصب ماشین آلات و آموزش پرسنل در کشور اتریش رسما از سال 1357 به بهره برداری رسید.

این مجموعه از بدو سرمایه گذاری تا سال 1373 تحت پوشش شرکت ملی فولاد بوده که از ان سال در راستای سیاست خصوصی سازی دولت محترم به شرکت تکادو که خود از طلایه داران و پیشروان این جریان بوده واگذار گردید . از آن زمان تا به امروز توانسته ایم توجه کارخانجات و شرکت های داخلی و خارجی بسیاری را به خود جلب کنیم . نگرش کلی و اساسی ما بر تامین کمی و کیفی نیازمندیهای صنایع مختلف بوده که در این راه تخصص و فن آوری را خدمت گرفته ایم.

در حال حاضر با مجموعه ای در حدود یکصدو بیست نوع محصول متنوع با هفت خانواده همگن در خدمت چرخهای صنعت و توسعه میهن عزیز ما ایران هستیم.

محصولات شرکت تارابگین و محیط زیست

مقدار متناسب Sio2 در عایقهای تارابگین نشان می دهد این محصولات برای محیط زیست زیانبار نبوده به طوریکه برای رشد و نمو گیاهان و ریستگاه جانوران تهدید ایجاد نمی نماید و قابلیت بازگشت به اکوسیستم را دارد.

پشم سرباره جزئ بی ضررترین عایقها بوده و با محیط زیست سازگارترین است . بر خلاف عایقهای دیگر هیچگونه آسیبی به پوست نمی رساند و حساسیت ایجاد نمی کند.

همچنین با تمام مصالحی که در ساختمان به کار می رود سازگار و تماس آن با این مصالح مشکلی بوجود نمی آورد...

فهرست مطالب

مقدمه

سخنی از مدیر شرکت تارابگین

سرباره

محصولات شرکت تارابگین و محیط زیست

خصوصیات فنی عایق تارابگین

ابعاد و اندازه های قابل تولید

ایزوبلانکت (عایق لحافی دوخته شده)

ایزو پایپ (عایق لوله ای پیش ساخته)

فنوفلت (عایق لحافی رزین دارد)

عایقهای فنوفلت

ایزوترم (عایق فله ای)

رزین

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید