تحقیق شرکت ملی حفاری ایران

تحقیق شرکت ملی حفاری ایران تحقیق شرکت ملی حفاری ایران

دسته : صنایع نفت و گاز

فرمت فایل : word

حجم فایل : 10 KB

تعداد صفحات : 5

بازدیدها : 291

برچسبها : تحقیق شرکت ملی حفاری

مبلغ : 1000 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق بررسی و تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران

تحقیق دانلودی حاضر به بررسی تاریخچه شرکت ملی حفاری ایران می پردازد که شامل آشنایی با شرکت ملی حفاری ایران، خدمات فنی حفاری، بازاریابی و امور بین الملل، ویژگی ها و مزیت های شرکت ملی حفاری ایران، و بکارگیری فن آوری نوین در صنعت حفاری می شود.

شرکت ملی حفاری ایران طبق بند (الف) ماده (5) قانون اساسنامه شرکت ملی نفت ایران به صورت شرکت سهامی خاص و به عنوان شرکت فرعی شرکت ملی نفت ایران در تاریخ 1358/10/1 به فرمان رهبر فقید انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)تشکیل و به شماره 870/943 به ثبت رسید .مرکز اصلی شرکت در اهواز است و شرکت میتواند شعب و یانمایندگیهایی برای اجرای عملیات خود در داخل و خارج کشور تاسیس نماید.

آشنایی با شرکت ملی حفاری ایران

شرکت ملی حفاری ایران در طول سالهای گذشته با سرمایه گذاری در امر آموزش در کلیه رشته های عملیاتی و فنی قادر گردید تعداد دستگاه های حفاری را به 46 دستگاه شامل 42 دستگاه حفاری خشکی و4 دستگاه حفاری دریایی برساند . شرکت ملی حفاری با استفاده از روشهای نوین مدیریت و به کار گیری تجارت مهندسین و متخصصین مجرب با اندوخته های علمی / تجربی بیش از 90 سال در صنعت نفت ایران راسا عملیات پیچیده حفاری در دریا و خشکی را با کلیه خدمات فنی خفاری مربوطه انجام می دهد.

چارت سازمانی ملی حفاری

حوزه فعالیت

شرکت ملی حفاری ایران به لحاظ دامنه عملیاتی از بزرگترین شرکتهای فرعی شرکت ملی نفت ایران محسوب شده و از شمالی ترین مناطق (سرخس، خانگیران) مرکزی، غرب، جنوب غربی، تا جنوبی ترین مناطق (پارس جنوبی) و به طور کلی در بیش از ده استان کشور که امکان استحصال نفت و گاز وجود دارد فعالیت می نماید...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید