مقاله O2S2 ذخیره سازی مجازی پیشرفته شی گرا

مقاله O2S2 ذخیره سازی مجازی پیشرفته شی گرا مقاله O2S2 ذخیره سازی مجازی پیشرفته شی گرا

دسته : سمینار کامپیوتر

فرمت فایل : word

حجم فایل : 2767 KB

تعداد صفحات : 21

بازدیدها : 222

برچسبها : ذخیره سازی مجازی شی گرا سیستمهای ذخیره سازی پیشرفته

مبلغ : 14000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله O2S2 ذخیره سازی مجازی پیشرفته شی گرا - پروژه درس سیستمهای ذخیره سازی پیشرفته دارای فایل ورد، پاورپوینت و متن اصلی

مقاله O2S2 ذخیره سازی مجازی پیشرفته شی گرا

پروژه درس: سیستمهای ذخیره سازی پیشرفته

O2S2: Enhanced Object-based Virtualized Storage

چکیده

دستگاه های ذخیره سازی مبتنی بر شی (OSDs) برای بالا بردن سطح انتزاع ارایه شده به مشتریان است که در نتیجه آنها برای ارایه روشهای مدیریت، به اشتراک گذاری و امنیت اطلاعات اجازه پیدا می کنند که فراتر از آن توسط فروشگاه های مبتنی بر بلوک ارائه شده است.

در این مقاله، معماری سیستم ذخیره سازی شی گرا (O2S2) ارایه شده و ذخیره سازی objectbased در یک محیط مجازی، مورد بررسی قرار داده می شود. این سرویس به ماشینهای مجازی مبتنی بر شی با بهره گیری از دستگاه ذخیره سازی مجازی (vOSD) اختصاص دارد.

استفاده از vOSDs اجازه ارایه خدمات را می دهد، به عنوان مثال: در حوزه ذخیره سازی vOSD برای ارایه به ماشینهای مجازی مهمان، روشهای جدید برای مدیریت منابع و روش تثبیت را نشان داده شده است. در این مقاله نیز به موارد، پشتیبانی از کنترل دسترسی و ناهمگونی از دستگاه های ذخیره سازی اشاره می کند.

اجرای O2S2 بر اساس PVFS- نسخه اولیه، نشان می دهد که خدمات زیاد آن می تواند هزینه در بخشی از استفاده کارآمد از منابع در حوزه ذخیره سازی را کاهش دهد در غیر این صورت غیرفعال را فعال می کند.

معماری O2S2

سیستم ذخیره سازی شی گرا ( O2S2 ) از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

1- سرویس گیرنده دستگاه فروشگاه مجازی شی ( vOSD ) و رابط دسترسی مربوط به مهمان VM

2- کانالهای ارتباطی بین دستگاه فروشگاه مجازی شی و دامنه های ذخیره سازی.

3- حوزه ذخیره سازیvOSD

مشتری ذخیره سازی با استفاده از یک رابط vOSD خاص برای شروع درخواستهای ذخیره سازی، از قبیل: ایجاد / حذف اشیاء و I / O در محتوای آنها.

این درخواست توسط vOSD راننده سمت سرویس گیرنده با استفاده از کانالهای ارتباطی به حوزه ذخیره سازی vOSD ابلاغ شده است. کار در حوزه ذخیره سازی vOSD است به خدمات این درخواست و دسترسی واسطه به دستگاه های ذخیره سازی فیزیکی است.

حوزه ذخیره سازی vOSD به عنوان یک پشتیبان برای vOSDs مشتری کار می کند. این یک سرویس توزیع شده است و از یک تشکیل شده است، سرورهای ذخیره سازی و یا بیشتر است.

هر سرور ذخیره سازی تا چند بخش فرعی، به شرح زیر دارد:

الف - مجازی سازی ذخیره سازی

این بخش پیاده سازی پشتیبانی از vOSDs مشتریان متعدد در طول ذخیره سازی فیزیکی را به اشتراک گذاشته است و هر گونه تبدیل که ممکن است برای مشتری رابطهای خاص، مانند: تبدیل داده ها از دیسکهای محلی به عنوان خوانده شده به NFS پاسخ به عنوان خوانده شده مورد نیاز را نشان می دهد.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید