تحقیق دانلودی صنعت سرمایه گذاری دوطرفه کانادا

تحقیق دانلودی صنعت سرمایه گذاری دوطرفه کانادا تحقیق دانلودی صنعت سرمایه گذاری دوطرفه کانادا

دسته : بازاریابی و امور مالی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 60 KB

تعداد صفحات : 22

بازدیدها : 619

برچسبها : تحقیق سرمایه گذاری دوطرفه کانادا

مبلغ : 1000 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق صنعت سرمایه گذاری دوطرفه کانادا

تحقیق دانلودی صنعت سرمایه گذاری دوطرفه کانادا

صنعت سرمایه گذاری دو طرفه یکی از سریع ترین اجزای رشد کننده بخش خدمات مالی در طی دهه 1990 بود. از 25 میلیارد دلار در دسامبر 1990 به 426 میلیارد دلار در دسامبر 2001 ، با بیشترین رشد منتج شده از فروش، افزایش یافت.

بهرحال، تا دسامبر 2002 سرمایه گذاری صنعت با 2/8 درصد به 391 میلیارد دلار کاهش یافت، که معمولا بخاطر بی ثباتی بازار در طول سال این اولین باری است از سال 1981 که سرمایه گذاری در صنعت در مقایسه با سالهای قبل کاهش داشته است.

سهم سرمایه گذاری های خارجی (ثابت) در طول دهه 1990 افزایش یافته، افزایش (رشد) از 17 درصد کل دارایی ها در سال 1990 به 34 درصد در سال 2001 . به هر حال، فروش کمتر و نرخ بازخرید بالاتر در سال 2002 بخصوص در سهام سرمایه گذاران خارجی سهم سرمایه گذاری را خارجی 30 درصد کاهش داده است.

در دسامبر 2002 ، 75 شرکت مدیریت سرمایه گذاری وجود داشت که در کانادا متصدی بودند (مدیریت می کردند) ، پایین تر و کمتر از 80 تا ی سال قبل. سهم بازار 10 شرکت سرمایه گذاری دو طرفه (از سرمایه) 7 درصد در بین (فاصله) سال 1992 تا سال 2002 افزایش یافت، که در پایان سال 2002 73 درصد کل سرمایه محاسبه شد. این صنعت همچنین شامل 111 شرکت دلال مشغول فروش سرمایه گذاری دو طرفه بود. در کل، این صنعت در حدود 90000 فرد را در سال 2001 استخدام کرده است.

سه نوع اصلی دو طرفه عبارتند از : سرمایه گذاری در بازار پول سرمایه گذاری درآمد ، سرمایه گذاری در سهام در سال 2002، 956 و 1 سرمایه گذاری دو طرفه وجود داشت، در کانادا فروخته شدند، که بر 53 میلیون حساب سهامداران شرکت سرمایه گذاری نظارت داشتند.

صنعت می تواند بطور کلی به تولید کننده سرمایه گذرای و توزیع کننده تقسیم می شود، اگر چه بانکها ، اتحادیه های اعتباری و ادارات دولتی در هر دو بخش (جنبه) صنعت درگیر هستند.

تولیدکنندگان و توزیع کنندگان از سه دسته و طبقه اصلی دستمزد (حق الزحمه)، کسب درآمد می کنند: دستمزدهای (حق الزحمه های) مدیریت (برای مدیریت سرمایه پرداخت می شود)، دستمزدهای (حق الزحمه های) فروش (برای خرید و فروش واحدهای سرمایه گذاری پرداخت می شود) و دستمزدهای (حق الزحمه های) خاص (برای هزینه های اداری ویژه و خاص پرداخت می شود).

قوانین اوراق بهادار (ایالتی و محلی بر صنعت سرمایه گذاری دو طرفه ناظر است. همچنین وجود دارد، یک خود تنظیمی وسیع (مقررات وسیع) توسط کمیسیون دلالان سرمایه گذاری کانادا IDA) کمیسیون دلالان سرمایه گذاری دو طرفه کانادا و بازار خدمات قانونی و منظم. یک سازمان غیر انتفاعی و ملی که مشترکاً به بورس تورنتو (ISX) و IDA تعلق دارد.

مقدمه

صنعت سرمایه گذاری دو طرفه، یکی از سریع ترین اجزای رشد یافته بخش خدمات مالی در دهه 1990 بود، با سرمایه تحت نظر مدیریت، از 25 میلیارد دلار در دسامبر 1990 به 426 میلیارد دلار در دسامبر 2001 بایت افزایش و رشد 1700 درصدی افزایش یافت. بهر حال در دسامبر 2002 ، سرمایه صنعت به 391 میلیارد دلار، پایین تر و کمتر از 2/8 درصد از سال گذشته کاهش یافت. این سرمایه در 1956 سرمایه دو طرفه مختلف و در بیش از 53 میلیون حساب سهامداران شرکت سرمایه گذاری گذاشته شدند، اداره می شوند.

تحلیل گران صنعت، رشد خارق العاده دردهه 1990 را به فاکتورهای مختلف نسبت داده اند. اول، ورود بانکها به بازار سرمایه گذاری دو طرفه، که اینها محصولات سرمایه گذاری را در بین مشتریان معمولی دارای وجهه ملی کرده اند، بخصوص، چون آنها به آسانی توسط شعب بانک توزیع می شوند. دوم ، مسن شدن جمعیت مانند جمعیت انفجار زاد و ولد که نزدیک می شود به بازنشستگی، ترکیب شده با افزایش انتظارات زندگی که این محبوبیت سرمایه گذاری دو طرفه را بعنوان یک وسیله خصوصی پس انداز کردن سرمایه کافی برای بازنشستگی افزایش داده است. سوم، دهه 1990، بطور کلی، سالهای کمترین نرخ سود و بازارهای با ارزش خالص زیاد بود. کمترین نرخ سود بمعنی کمترین نرخ بازده پس انداز وسایل نقلیه سنتی مثل اسناد و پروانه های سرمایه گذاری گارانتی شده مقایسه می شود با بالاترین نرخ بازده موجود در بازار با ارزش خالص ویژه سرانجام، سرمایه گذاری دو طرفه، مدیریت حرفه ای و تنوع در هزینه کمی پیشنهاد می کند، یک سود ویژه (مزیت ویژه) را برای سرمایه گذاران کوچک.

فهرست مطالب تحقیق دانلودی

نظر اجمالی

مقدمه

ساختار صنعت

محصولات سرمایه گذاری دو طرفه

شبکه توزیع

سامان دهی ( مقررات قراردادی) و نظارت

پیشرفتهای اخیر (تازه)

ضمیمه

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید