ترجمه مقاله طراحی سازمان

ترجمه مقاله طراحی سازمان ترجمه مقاله طراحی سازمان

دسته : مدیریت

فرمت فایل : word

حجم فایل : 7 KB

تعداد صفحات : 6

بازدیدها : 299

برچسبها : طراحی سازمان

مبلغ : 4000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله ترجمه شده طراحی سازمان Organization Design چیست

تحقیق حاضر مقاله ای ترجمه شده در مورد چیستی طراحی سازمان می باشد که همراه با متن اصلی ارائه می شود.

طراحی سازمان چیست؟

طراحی سازمان : پروسه ای برای بهبود احتمال موفقیت یک سازمان.

به طور خاص، طراحی سازمان یک پروسه رسمی و مشخص شده برای هماهنگی افراد، اطلاعات و تکنولوژی یک سازمان می باشد. از این پروسه برای هماهنگی هرچه بیشتر سازمان به اهدافی که قرار است به آنها دست پیدا کرد استفاده می شود. از طریق پروسه طراحی، سازمانها سعی می کنند تا احتمال اینکه مجموع تلاشهای اعضا موفقیت آمیز باشد افزایش پیدا کند.

عموما طراحی شیوه ای است که در آن تغییر داخلی با راهنمایی یک تسهیل کننده خارجی ایجاد می شود. مدیران و اعضا با یکدیگر کار می کنند تا نیازهای سازمان را مشخص کرده و آنگاه سیستم هایی را ایجاد می کنند که به نحو موثر و کارآمد این نیازها را برآورده سازد. تسهیل کننده اطمینان می دهد که یک پروسه؛ سیستماتیک دنبال می شود و تفکر خلاق را تشویق می کند.

هدف از سازمان دهی

هدف برای یک گروه موجود بایستی همه آن چیزی باشد که اعضای آن برایش کار می کنند که شامل انتخاب یک راه مناسب برای سازمان می باشد. عقیده این است که راهی برای سازمان دهی پیدا کنیم که بهترین حالت برای هدفی است که باید، صرف نظر از راهی که سایرین و گروه های غیر مشابه انتخاب کرده اند، کامل شود. ...

What is Organization Design?

A process for improving the probability that an organization will be successful.

More specifically, Organization Design is a formal, guided process for integrating the people, information and technology of an organization. It is used to match the form of the organization as closely as possible to the purpose(s) the organization seeks to achieve. Through the design process, organizations act to improve the probability that the collective efforts of members will be successful.

Typically, design is approached as an internal change under the guidance of an external facilitator. Managers and members work together to define the needs of the organization then create systems to meet those needs most effectively. The facilitator assures that a systematic process is followed and encourages creative thinking.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید