مقاله رقابت در مدیریت تولید

مقاله رقابت در مدیریت تولید مقاله رقابت در مدیریت تولید

دسته : مدیریت

فرمت فایل : word

حجم فایل : 13 KB

تعداد صفحات : 14

بازدیدها : 314

برچسبها : مدیریت تولید رقابت در مدیریت تولید

مبلغ : 2500 تومان

خرید این فایل

دانلود ترجمه مقاله رقابت در مدیریت تولید

تحقیق پیش رو مقاله ای ترجمه شده همراه با متن اصلی در مورد رقابت در مدیریت تولید می باشد که بخشی از متن اصلی و ترجمه در زیر آورده شده است.

رقابت در مدیریت تولید

مدیریت تولید

خلاصه

تولیدات پیچیده و افزایش تولید جهانی، رقابت های زیادی را به شرکت هایی که فرآیند مدیریت اطلاعاتی را تولید می کند اضافه می کنند. به منظور اجتناب از تاخیرها و پیامدهای بعدی حتی پروژه های کوچک محلی برای خودکار عمل کردن مدیریت اطلاعات تولید نیاز به کمی تفکر جهانی و زمان طولانی تر هستند.

این مقاله به خواننده یک بررسی از این نوع موضوعات را ارائه می دهد که یک کارخانه باید در هنگام کار جهت افزایش تولید و خودکار عمل کردن اطلاعات تولیدش با این ایده روبرو شود که فهمیدن نخستین قدم در اجتناب از مشکل تا حل آن می باشد.

مشکلاتی که در اینجا درباره آن بحث خواهیم کرد شامل :

هماهنگی و به روز کردن اطلاعات

دارا بودن حداقل ساختار اطلاعاتی متداول

تنوع و تربیت

افزایش روند فروش

افزایش روند تولید

جهانی شدن

استاندارد کردن

اعمال

کیفیت

رقابت در مدیریت تولید

دلیل رقابت انگیز بودن مدیریت تولید

به چه دلیل مدیریت تولید اینقدر رقابت انگیز است ؟

مدیریت تولید در مورد مدیریت کیفیت و جریان اطلاعات تولید گذر تولید کرده از فروشندگان داخلی یک کارخانه و میان کارخانجات است. بسیاری از مردم مسئول یک بخش کوچک از روند اطلاعات مدیریت هستند از نظر فرهنگی مردم کمی، اگر نگوییم هیچ کس، مسئول کلی می باشند. مشابه رقابت چند فرد نا بینا که سعی دارند تا یک فیل را از طریق احساس کردن توصیف کنند، هر فرد در پروسه کلی، سهم خود را در پروسه درک می کند اما عده کمی رقابت کلی را می بینند.

درک مدیریت اطلاعات تولید نیاز به بازگشتن به عقب و تجزیه و تحلیل همه بخشهای کار دارد. بیشتر از نگاه به عملکرد یک بخش خاص یا یک کارخانه ویژه، مدیریت اطلاعات تولید به نقشها و قسمتهای عرضی و فروشندگان عرضی کارخانه توجه دارد.

...

Challenges in Product Management

Product management

Summary

Complex products and global integrations add additional challenges to a companies product information management process. In order to avoid delays and future issues, even small local projects to automate product information management need to think a bit globally and longer term.

This white paper provides the reader with an overview of the typical issues a company has to face when working to integrate and automate its product information, with the idea that understanding the problem is the first step in avoiding or solving it.

The problems discussed include:

• Data Synchronization and Update

• The “Minimum Common Data Structure” Issue

• Variation and Configuration

• Sales Process Integration

• Procurement Process Integration

• Globalization

• Standardization

• Operations

• Quality

Challenges in Product Management

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید