مقاله امنیت در شبکه corba

مقاله امنیت در شبکه corba مقاله امنیت در شبکه corba

دسته : شبکه های کامپیوتری

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 837 KB

تعداد صفحات : 12

بازدیدها : 228

برچسبها : شبکه corba امنیت سیستمهای توزیع شده

مبلغ : 4000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله تحقیقاتی بررسی شبکه کوربا و امنیت و برتریهای شبکه corba

چکیده تحقیق : این مقاله در ارتباط با CORBA و بررسی کلیه مواردی که در ارتباط با امنیت برقرار کردن آن است بحث شده و در انتها کلیه مواردی که برتری CORBA را نشان می دهد آمده است.

کلمات کلیدی : سیستم های توزیع شده ناهمگون، CORBA ، OMG ،ORB ،Cross Plat Form ، گذرگاه شی، SSL ،IIDP، اعطای مجوز یکپارچگی داده ها ،کرم رد، تجسم شئی، خادم، رابطه شئی، قابل حمل، PDA ،TCP ،IDL ،GLOP

*************************

بخشهایی کوتاه از متن مقاله

corba

در سال 1989 گروه omg به منظور بررسی مشکلات ایجاد سیستمهای توزیع شده ناهمگون قابل حمل شکل گرفت.

در جهان امروزی corba سردسته ی سیستمهای توزیعی است و راه حلی است برای مشکلات سیستمهای ناهمگون از جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری، تا بتوانند در جوار یکدیگر عمل کنند.

کوربا corba یک گذرگاه بنام object request broker (orb) را معرفی می کند که این قدرت را می دهد تا ارتباط کزاس پلتفرم یا cross plattform (ویژگی یک کاربرد نرم افزاری با یک وسیله نرم افزاری که قابلیت اجرا شدن روی بیش از یک زیر بنای سیستم را داشته باشد) در میان اشیاء توزیع شده و برنامه های کاربر وجود داشته باشد.

orb یک میان افزار است که ارتباطات client-server کلاینت سرور بین اشیاء را برقرار می کند. در واقع orb یک محیط میانی برای همکاری اجزا در یک محیط توزیع شده بوجود می آورد.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید