پروپوزال بررسی شیوه های پیشگیرانه و حمایتی از بزه دیده گی جرائم سایبری

پروپوزال بررسی شیوه های پیشگیرانه و حمایتی از بزه دیده گی جرائم سایبری پروپوزال بررسی شیوه های پیشگیرانه و حمایتی از بزه دیده گی جرائم سایبری

دسته : -فناوری اطلاعات

فرمت فایل : word

حجم فایل : 88 KB

تعداد صفحات : 19

بازدیدها : 639

برچسبها : دانلود پروپوزال

مبلغ : 10000 تومان

خرید این فایل

پروپوزال بررسی شیوه های پیشگیرانه و حمایتی از بزه دیده گی جرائم سایبری

پروپوزال بررسی شیوه های پیشگیرانه و حمایتی از بزه دیده گی جرائم سایبری

پایان نامه کارشناسی ارشد

بیان مسأله اساسی تحقیق به طور كلی (شامل تشریح مسأله و معرفی آن، بیان جنبه‏های مجهول و مبهم، بیان متغیرهای مربوطه و منظور از تحقیق):

 

گسترش زندگی بشر امروز در فضای سایبر به عنوان فضای نوین حیات، موجب گردیده تا زندگی انسان ها دست خوش تغییـرات بسیاری شود. هـمان طور که می دانیم یکی از ارکان به نسبت ثابت[1] جرائم، بزه دیدگان یا همانا قربانیان هستند. در چند سال اخیر در کشـور ما مقالات و کتاب هایی در این خصوص به رشته تحریر درآمده و حتی پایان نامه های بسیاری نیز در این خصوص نگاشته شده است. این در حالی است که جرائم سایبری و ویژگی های جرم شناسانه آنها به کلی مسکوت مانده و نگاشته چندانی در این خصوص یافت نمی  شود؛ لذا به تبع همین فقدان منابع در خصوص جنبه های  جـرم شناسانه فضـای سایبر، تاکنون متن فارسی که به بررسی علمی بزه دیده شناسی سایبری و راه های پیشگیری از آن پرداخته باشد، به طور رسمی منتشر نشده است.

 

تقریباً از سال 2008 میلادی مقالاتی با رویکرد بزه دیده شناسی سایبری در سایر کشورها نگاشته شده و حتی رساله هایی نیز در دوره های مختلف تحصیلی با محوریت این موضوع دفاع شده است.

 

در اکثر این نوشته ها دو نظریه کلی مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند: بزه دیدگی سایبری و نظریه فراگیری. [2] نظریه سبک زندگی ـ فعالیت های روزمره ـ و بزه دیدگی سایبری[3].

 

 


 

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید