طرح کارآفرینی تولید ترشی خیارشور و مربا

طرح کارآفرینی تولید ترشی خیارشور و مربا طرح کارآفرینی تولید ترشی خیارشور و مربا

دسته : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 1577 KB

تعداد صفحات : 110

بازدیدها : 324

برچسبها : پروژه کارآفرینی ترشیجات کارآفرینی خیارشور طرح تولید مربا

مبلغ : 4000 تومان

خرید این فایل

دانلود طرح توجیهی و پروژه کارآفرینی امکان سنجی احداث واحد تولید مربا ، توليد ترشي و خيارشور

در این فایل به بررسی توجیه اقتصادی ، میزان سرمایه مورد نیاز ، وضعیت صادرات و واردات ، دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز ، نیروی انسانی ، هزینه ها ، شرایط نگهداری و ... هر آنچه مورد نیاز برای راه اندازی طرح تولید مربا ، ترشی و خیارشور است پرداخته شده است. در زیر به چکیده ای از بخش های مختلف این پروژه اشاره می شود.

طرح تولید خیارشور و ترشی

چکیده :

هدف از انجام این بررسی ، مطالعه و امکان سنجی احداث واحد تولید ترشی و خیارشور است . در این بررسی بازار فروش، واردات و صادرات ، واحد های فعال و در دست احداث , منابع تامین مواد اولیه و کلیه ماشین الات و سایر امکانات مورد نیاز برای احداث واحد به تفصیل شرح داده شده است.

...

موارد مصرف و کاربرد :

ترشیجات و خیارشور معمولا همراه با غذا مورد مصرف قرار می گیرد . خیارشور حالت چاشنی داشته و به صورت زیادی در تهیه غذا های سبک و ساندویچ به کاربرده می شود. ترشیجات بیشتر حالت سنتی خود را حفظ نمودهاند وبیشتر همراه غذاهای سنتی مورد مصرف قرار می گیرند.

...

پیشنهاد منطقه مناسب برای اجرای طرح :

یکی از عوامل مهم در مورد این محصول نزدیکی به بازار مصرف است که در برخی موارد نسبت به نزدیکی به محل تامین مواد اولیه ارجحیت دارد. با این وجود چنانچه با در نظر گرفتن نزدیکی به بازار مصرف کارخانه در نزدیکی محل هایی مستقر شود که مواد اولیه در دسترس هستند ( مثلا مناطق کشاورزی برای تامین انواع سبزیجات و میوه جات) در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی خواهد شد.

...

طرح احداث واحد تولید مربا

چکیده :

هدف از انجام این بررسی ، مطالعه و امکان سنجی احداث واحد تولید مربا (مربای هویج) است . در این بررسی بازار فروش، واردات و صادرات ، واحد های فعال و در دست احداث , منابع تامین مواد اولیه و کلیه ماشین الات و سایر امکانات مورد نیاز برای احداث واحد به تفصیل شرح داده شده است.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید