دانلود فصل پنج کتاب مبانی رفتار سازمانی رابینز، مفاهیم و کاربرد انگیزش

دانلود فصل پنج کتاب مبانی رفتار سازمانی رابینز، مفاهیم و کاربرد انگیزش دانلود فصل پنج کتاب مبانی رفتار سازمانی رابینز، مفاهیم و کاربرد انگیزش

دسته : مدیریت

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 394 KB

تعداد صفحات : 20

بازدیدها : 1055

برچسبها : رفتار سازمانی رابینز

مبلغ : 4000 تومان

خرید این فایل

دانلود پاورپوینت انگیزش، از مفاهیم تا کاربرد (پنجمین فصل از کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی نوشته رابینز ترجمه پارسائیان و اعرابی)

توضیحاتی در خصوص پاورپوینت دانلودی

پروژه دانلودی حاضر، حاوی پاورپوینت فصل پنجم کتاب مدیریت مبانی رفتار سازمانی استیفن پی رابینز ترجمه دکتر علی پارسائیان و دکتر سید محمد اعرابی که از جمله منابع مهم درس مدیریت رفتار سازمانی در سطح کارشناسی می باشد است که با عنوان انگیزش، از مفاهیم تا کاربرد می باشد و در 20 اسلاید بصورت بسیار زیبا طراحی شده است و می تواند به عنوان کار ارائه کلاسی (سمینار-کنفرانس) مورد استفاده قرار گیرد.

جهت مشاهده سایر فصول مبانی رفتار سازمانی استیفن رابینز روی رفتار سازمانی رابینز کلیک کنید.

پاورپوینت فصل پنجم کتاب مبانی رفتار سازمانی رابینز

فهرست مطالب

مدیریت مبتنی بر هدف چیست ؟

چهار رکن اصلی مدیریت مبتنی بر هدف

رابطه بین مدیریت مبتنی بر هدف و نظریه تعیین هدف

مدیریت مبتنی بر هدف در مرحله عمل

تعدیل رفتار

تعدیل رفتار در رفتار سازمانی

تعدیل رفتار در مرحله عمل

مشارکت کارکنان

مشارکت کارکنان چیست ؟

نمونه هایی از برنامه های مشارکت کارکنان

برنامه های مبتنی برحقوق متغیر چیست ؟

برنامه های مبتنی برحقوق متغیر چیست ؟

نقاط ضعف برنامه پرداخت بر اساس مهارت چیست؟

پرداخت براساس مهارت و تئوری های انگیزش

برنامه پرداخت بر اساس مهارت ، در مرحله عمل

فصل 5 کتاب مبانی رفتار سازمانی رابینز (پارساییان و اعرابی)

بخشهایی از متن

مدیریت مبتنی بر هدف چیست ؟

در مدیریت مبتنی بر هدف به مشارکت افراد در تعیین هدف تاکید می شود. این هدفها باید قابل لمس ,قابل تائید و قابل سنجش یا اندازه گیری باشند , و هدف آن این است که با استفاده از هدفهای سازمانی موجبات انگیزش و تحریک کارکنان را بوجود آورد. ارزش مدیریت مبتنی بر هدف در این است که می توان هدفهای کوچک سازمانی را به صورت هدفهای خاص, برای واحد سازمان و اعضای آن درآورد. مدیریت مبتنی بر هدف ایجاب می کند که سازمان را به صورت واحدها و اجزای کوچکتر درآورد.این سلسله مراتب هدفها باعث می شود که بین هدفهای یک سطح سازمان با هدفهای سطح دیگر سازمان ارتباط برقرار شود. از آنجا که مدیران واحدهای پائین تر سازمان در تعیین هدفهای مربوطه مشارکت می کنند, می توان گفت که مدیریت مبتنی بر هدف , در سازمان ,مسیر پائین به بالا را می پیماید و نه مسیر بالا به پائین. ...

برنامه های مبتنی برحقوق متغیر

نمونه هایی از برنامه های دستمزد و حقوق متغیر عبارت است از اجرای برنامه هایی به هدف انگیزش, مشارکت کارکنان در سود, دادن پاداش و جایزه و از این قبیل.در این روش شخص نه تنها حقوق و دستمزد خود را بر اساس سابقه کار یا میزان تلاش دریافت می کند بلکه مقداری از دریافتهای او بر اساس عملکرد او و شرکت پرداخت می شود.در این مورد چهار برنامه متفاوت به اجرا درآمده است که عبارتند از:

پرداخت دستمزد براساس قطعه ، به کارکنان براساس هر قطعه که تولید کنند یا کاری را انجام دهند میزان مشخصی دستمزد پرداخت می شود ، در این برنامه پایه حقوق وجود ندارد مانند فروش آجیل در خیابان و دریافت درصد مشخصی از صاحب جنس.

دادن جایزه ,معمولا به مدیران اجرایی چیزی به عنوان جایزه یا پاداش پرداخت می شود.

مشارکت در سود.

طرح دادن پاداش به گروه.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید