پروژه پایانی اتوماسیون سیستم آشپزخانه مرکزی

پروژه پایانی اتوماسیون سیستم آشپزخانه مرکزی پروژه پایانی اتوماسیون سیستم آشپزخانه مرکزی

دسته : کامپیوتر و IT

فرمت فایل : word

حجم فایل : 5900 KB

تعداد صفحات : 115

بازدیدها : 378

برچسبها : اتوماسیون سیستم آشپزخانه

مبلغ : 6000 تومان

خرید این فایل

دانلود پایان نامه و پروژه پایانی اتوماسیون سیستم آشپزخانه مرکزی

پایان نامه دانلودی اتوماسیون سیستم آشپزخانه مرکزی

جکیده :

با توجه اینکه سوددهی بیشتر و صرفه جویی در زمان نکته اصلی و مهم در تجارت می باشد یکی از راهکارهای مهم و موثر در تحقق این امر، استفاده از تکنولوژی های کامپیوتری می باشد که شکل پیشرفته آنرا در تجارت الکترونیک و تجارت اینترنتی مشاهده می کنیم این پروژه در راستای تحقق این خواسته در یک آشپزخانه مرکزی می باشد.

مراجعه به آشپزخانه های مرکزی در آشنایی اولیه با این سیستم گامی مهم می باشد که در این راستا ابتدا به آشپزخانه های معتبر سطح شهرستان کردکوی مراجعه کرده و با دریافت رویه های مکتوب موجود در برخی از آشپزخانه هاوهمچنین برقراری ارتباط نزدیک با برخی از مسولین شاغل در آن و انجام مصاحبه های مفید با برخی از شاغلان محیط کاری آن مکان انجام شد، اطلاعات اولیه وخوبی در مورد آشپزخانه مرکزی وچگونگی کار آنها دراختیار من قراردارد.

نتیجه نهایی عملیات خرید،فروش،عملیات آماری در راستای فعالیتهای دریافت از عرضه کننده و تحویل به خریدار و گزارشهای آماری جهت ارائه به مدیر سیستم و سرانجام بهبود فعالیت آشپزخانه می باشد.

این سیستم، کاربردی بوده و می توان از آن در آشپزخانه های مرکزی استفاده کرد و باعث صرفه جویی در زمان، نیروی کار، و هزینه ها می شود. از نتایج دیگر این سیستم امنیت اطلاعات بوده و همچنین مدیریت و برنامه ریزی را برای مدیران، با ارئه اطلاعات مفید، اعم از گزارشات مختلف،و جستجوها وغیره.... ممکن می سازد.

مقدمه :

با توجه به پیشرفتهای تکنولوژی، دنیای امروز به سرعت در حال تغییر وتحول است .این تغییر وتحول در بخشهای مختلف فعالیت های بشر به ویژه در بخش تجارت آشکار است .در تجارت برای حضور و توانایی رقابت در بازارهای جهانی باید ابزارهای مورد نیاز را کسب نماید که در این ارتباط آنچه از همه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است رعایت استانداردهای کیفی در تولید و ارائه محصولات وخدمات با کیفیت واتوماسیون وهمچنین توجه به خواسته های مشتری است.

مشتری مداری (costomer focus) مهمترین عامل در موفقیت هر سازمان می باشد در دنیای رقابتی امروز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

پیشرفت روزافزون صنعت وتکنولوژی ونفوذآن در سیستم های مختلف از عوامل اصلی اتوماسیون وسیستمی کردن امورشده است. حال که همه روزه شاهد پیشرفت علوم مختلف هستیم،علم کامپیوتر بویژه نرم افزار، سرعت پیشرفت آن به دلیل کاربردی شدن آن بیشتر شده است.

اکثر فروشگاه ها هنوز به سیستم های کامپیوتری مجهز نشده در این راستا آشپزخانه مرکزی نیز سیستم خرید وفروش آنها اکثرا دستی بوده، احتمال خطا، اشتباهات و همچنین هزینه های پرداختی زیاد بوده و اکثرا مدیران در تصمیم گیری های کلان خود با مشکل روبرو می شوند.

انتخاب این پروژه و تکمیل آن درراستای سیاست تجارت الکترونیک بوده، چون که مقدمه تجارت الکرونیک، اتوماسیون و انجام فرایندها با کامپیوتر می باشد.

از فواید سیستم می توان به سادگی و راحتی در انجام سفارشات، صرفه جویی زیاد در وقت مشتریان،اتوماسیون کارها و افزایش سرعت انجام امور دریافت سفارش، آمار موجودی و غیره... اشاره کرد.

فهرست مطالب پروژه

مقدمه

چکیده

فصل اول : تعریف و امکان سنجی سیستم

تعریف مسئله

اهداف مسئله

اهداف کلی

اهداف جزئی

محدوده سیستم

کارهای انجام شده مرتبط با موضوع

امکان سنجی سیستم

فصل دوم : تجزیه و تحلیل سیستم

دیاگرام متن

نمودار گردش داده ها(DFD)

نمودار گردش داده ها سطح

نمودار گردش داده ها سطح

نمودار گردش داده ها سطح

نمودار ER

تشریح خصوصیات موجودیت ها

فصل سوم :پیاده سازی سیستم

ویژگها و علل انتخاب زبان برنامه نویسی

ویژگها و علل انتخاب زبان پایگاه داده

تشریح ایجاد بانک اطلاعات

نحوه ایجاد جدول

رابطه ها در ارتباطات

تشریح و طراحی منو ها

تشریح و پیاده سازی فرم ها

فصل چهارم : راهنمای کاریاب سیستم

نرم افزار های مورد نیاز سیستم

سخت افزارهای مورد نیاز سیستم

نحوه ی نصب برنامه

نحوه اجرای برنامه

منابع و ماخذ

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید