پرسشنامه روش های مشاوره

پرسشنامه روش های مشاوره پرسشنامه روش های مشاوره

دسته : پرسشنامه

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 107 KB

تعداد صفحات : 8

بازدیدها : 282

برچسبها : دانلود پرسشنامه روشهای مشاوره

مبلغ : 7000 تومان

خرید این فایل

دانلود پرسشنامه روش های مشاوره

پرسشنامه دانلودی روشهای مشاوره

همه ما برای انجام کار، راه های خاصی داریم و در هنگام برخورد با سایر افراد، از آنها استفاده می کنیم. فرصتهای خوب زمانی پدید می آیند که شما گرایش های رفتاری مناسبی را در خود ایجاد کرده باشید که سایر افراد را در حل مشکلاتشان کمک کند.

برای اینکه دریابید از چه روش های مشاوره ای بهره می جویید خود را در موقعیت های آورده شده در پرسشنامه ی دانلودی تصور کنید. برای هر موقعیت ارائه شده یک گزینه را که محتمل ترین واکنش شما در آن موقعیت خواهد بود انتخاب کنید.

تفسیر پرسشنامه روش های مشاوره

در مشاوره یک فرد به عنوان مشاور به فرد دیگر (مشاور گیرنده) کمک می کند تا به حل مشکل شخصی خود نائل شود. مشاور ممکن است فردی باشد که در موضع سازمانی بالاتر قرار دارد و به همکار فرودست خود که به دلیل مشکل شخصی عملکرد و کارایی اش مختل شده است کمک می کند و یا کمک یک همکار به همکار دیگر یا یک مشاور حرفه ای که مثلا برای ازدواج فردی یاری می دهد. به صورت بالقوه هر فردی می تواند به فرد دیگری مشاوره دهد و چنان که مهارتهای رفتاری ضروری برای مشاوره را داشته باشد مطمئنا در کار خود موفق خواهد بود.

مشکلات فردی شکل ها و ابعاد متفاوتی دارند شناسایی دقیق این مشکلات دشوار است چرا که تا حد زیادی وابسته به دیدگاه فردی است که با آن درگیر می باشد. مشکلی که برای فردی مستاصل کننده است و خارج از حد توان او محسوب می شود ممکن است برای فرد دیگری صرفا یک موضوع آزار دهنده ناچیز باشد و یا حتی به عنوان یک موضوع جذاب و چالش برانگیز از سوی شخص دیگری پذیرفته شود...

فایل دانلودی شامل پرسشنامه روشهای مشاوره بوده و همچنین شامل بخشهای تفسیر نمرات، تفسیر پرسشنامه و نتیچه گیری می باشد.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید