پروژه شركت و استراتژی بازاریابی، همكاری برای ایجاد رابطه با مشتری (فصل دوم كتاب اصول بازاریابی كاتلر و آرمسترانگ) پروژه شركت و استراتژی بازاریابی، همكاری برای ایجاد رابطه با مشتری (فصل دوم كتاب اصول بازاریابی كاتلر و آرمسترانگ)

دسته : مدیریت

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 1244 KB

تعداد صفحات : 31

بازدیدها : 491

برچسبها : اصول بازاریابی كاتلر استراتژی بازاریابی رابطه با مشتری

مبلغ : 8000 تومان

خرید این فایل

پروژه شركت و استراتژی بازاریابی، همكاری برای ایجاد رابطه با مشتری (فصل دوم كتاب اصول بازاریابی كاتلر و آرمسترانگ)

دانلود پاورپوینت شركت و استراتژی بازاریابی، همكاری برای ایجاد رابطه با مشتری (فصل دوم كتاب اصول بازاریابی كاتلر و آرمسترانگ ترجمه فروزنده)

کتاب اصول بازاریابی تالیف فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ ترجمه بهمن فروزنده از جمله منابع مهم درس مدیریت و اصول بازاریابی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت کامل و جامع فصل دوم این کتاب با عنوان شرکت و استراتژی بازاریابی،همکاری برای ایجاد رابطه با مشتری در 31 اسلاید می باشد که می تواند به عنوان سمینار در کلاس و ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

فصل دوم اصول بازاریابی کاتلر و آرمسترانگ

فهرست مطالب

مقدمه

برنامه ریزی استراتژیک در سطح شرکت: تعریف کردن نقشهای بازاریابی

تعریف مأموریت بازار گرا

مشخص کردن اهداف و مقصودهای شرکت

طراحی پرتفولیو کسب و کار

تجزیه و تحلیل پرتفولیو فعلی کسب و کار

ماتریس رشد -سهم گروه مشاورین بوستون

ایجاد استراتژی برای رشد و کوچک کردن

شبکه توسعه محصول/بازار

برنامه ریزی بازاریابی: همکاری برای ایجاد رابطه با مشتری

همکاری با دیگر بخشهای شرکت

مدیریت استراتژی بازاریابی و آمیخته بازاریابی

تقسیم بازار

هدف گیری بازار

تثبیت موقعیت در بازار

چهار پی آمیخته بازاریابی

تحلیل ، برنامه ریزی، اجرا و کنترل بازاریابی

تحلیل بازاریابی

برنامه ریزی بازاریابی

محتوای یک برنامه بازاریابی

پیاده سازی بازاریابی

کنترل بازاریابی

بازگشت سرمایه گذاری بازاریابی

*******************

توجه ! جهت دانلود فصول دیگر کتاب اصول بازاریابی کاتلر و آرمسترانگ در زیر تصویر همین پست و در بخش برچسبها بر روی کلیک واژه اصول بازاریابی کاتلر کلیک کنید تا به لیست همه فصلهای این کتاب دسترسی داشته باشید.

*******************

شرکت و استراتژی بازاریابی - همکاری برای ایجاد رابطه با مشتری

بخشهایی از متن:

برنامه ریزی استراتژیک در سطح شرکت: تعریف کردن نقشهای بازاریابی

شرکتی باید با توجه به موقعیت، فرصتها، اهداف و منابع خاصی که با آن روبرو است، بهترین برنامه را برای بقا و رشد دراز مدت انتخاب کند. کانون تمرکز برنامه ریزی استراتژیک اینجاست؛ فرآیند ایجاد و حفظ همخوانی استراتژیک بین اهداف و تواناییهای سازمان و فرصتهای در حال تغییر بازاریابی. برنامه ریزی استراتژیک، پایه ای برای دیگ برنامه ریزی های شرکت است. معمولاً شرکتها به تهیه برنامه سالانه، برنامه دراز مدت، و برنامه استراتژیک می پردازند. برنامه سالانه و دراز مدت با کارهای فعلی شرکت و نحوه انجام آنها سر و کار دارد. در مقابل، برنامه استراتژیک نحوه بهره گیری شرکت از محیط در حال تغییر اطراف را مشخص می کند.

...

برنامه ریزی بازاریابی همکاری برای ایجاد رابطه با مشتری

برنامه استراتژیک مشخص می کند که شرکت در چه کسب و کارهایی به فعالیت بپردازد و اهداف هر کدام از آنها چه خواهد بود. سپس، هر کدام از بخشها برنامه دقیقتری را تدوین می کنند. واحدهای اصلی هر بخش بازاریابی، مالی، حسابداری، تدارکات، عملیات، سیستمهای اطلاعاتی، منابع انسانی و غیره باید با یکدیگر همکاری کنند تا اهداف استراتژیک واحد مشخص شود.

بازاریابی به شکلهای مختلفی، نقشی کلیدی در برنامه ریزی استراتژیک سازمان بازی می کند. اول اینکه بازاریابی فلسفه راهنمایی کننده ای ارائه می کند . اصل بازاریابی که می گوید برنامه استراتژیک باید حول محور برقراری ارتباط سودمند با گروه مشتریان مهم باشد. دوم اینکه، بازاریابی با کمک به شناسایی فرصتهای جذاب بازار و با ارزیابی پتانسیلهای شرکت برای بهره گیری از آنها، ورودیهای لازم برای برنامه ریزی استراتژیک را در اختیار برنامه ریزان قرار می دهد. نکته آخر اینکه بازاریابی با طراحی استراتژی برای هر کدام از واحدها، به حصول اهداف هر واحد کمک می کند. پس از مشخص شدن اهداف واحد، وظیفه بازاریابی کمک به انجام آنها به شکلی سودآور است.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید