پروژه تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار فصل 12 مدیریت سرمایه گذاری جونز تهرانی-نوربخش

پروژه تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار فصل 12 مدیریت سرمایه گذاری جونز تهرانی-نوربخش پروژه تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار فصل 12 مدیریت سرمایه گذاری جونز تهرانی-نوربخش

دسته : مالی

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 506 KB

تعداد صفحات : 14

بازدیدها : 1029

برچسبها : تحلیل اقتصاد بازار مدیریت سرمایه گذاری جونز

مبلغ : 7000 تومان

خرید این فایل

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار (دوازدهمین فصل از کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)

پروژه دانلود حاضر ، شامل پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری نوشته چارلز پی جونز و با ترجمه تهرانی و نوربخش و با عنوان تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار می باشد . پاورپوینت دانلودی فوق در دروس و رشته های : مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته- مدیریت مالی-حسابداری- اقتصاد قابل استفاده می باشد. در ادامه به بخشهایی از متن و فهرست مطالب فصل 12 مدیریت سرمایه گذاری جونز (تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار) اشاره می شود. همچنین جهت مشاهده و دانلود سایر فصول این کتاب به لینک فصول کامل کتاب مدیریت سرمایه گذاری چارلز جونز مراجعه کنید.

اقتصاد و بازار سهام

بازار سهام قسمت مهم و حیاتی از کل اقتصاد به شمار می رود. واضح است که ارتباط قوی میان بازار سهام و اقتصاد وجود دارد. اگر شرایط اقتصادی نامناسب باشد عملکرد بیشتر شرکتها و در نتیجه بازار سهام نیز ضعیف خواهد بود. بر عکس اگر شرایط اقتصادی مناسب باشد عملکرد شرکتها نیز بهتر خواهد بود و در نتیجه شرایط بهینه اقتصادی در بازار سهام متبلور خواهد شد.

استفاده از چرخه تجاری برای پیش بینی بازار

رابطه مهم میان قیمت سهام واقتصاد باید در پیش بینی تغییرات قیمت سهام مورد استفاده قرار گیرد. قیمت های سهام معمولاً در حالت رکود کاهش می یابند و هر چه میزان رکود بیشتر باشد میزان کاهش نیز زیادتر خواهد بود. با این حال، سرمایه گذاران به منظور پیش بینی تغییرات بازار سهام باید در مورد تغییرات چر خه تجاری مطالبی را بدانند. اگر به نظر برسد که در آینده چرخه تجاری کاهش خواهد یافت بعد از گذشت چند ماه از افول اقتصادی، احتمالاً بازار سهام نیز با افول روبرو خواهد شد.

...

فصل تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز

فهرست مطالب

اقتصاد و بازار سهام

رابطه میان چرخه تجاری و قیمت سهام

عوامل تعیین کننده قیمت سهام

جریان سود سهام

استفاده از چرخه تجاری برای پیش بینی بازار

استفاده از متغیرهای کلیدی برای پیش بینی بازار

استفاده از مدلهای ارزشیابی برای پیش بینی بازار

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید