تحقیق پایگاه داده ابری

تحقیق پایگاه داده ابری تحقیق پایگاه داده ابری

دسته : -فناوری اطلاعات

فرمت فایل : word

حجم فایل : 244 KB

تعداد صفحات : 13

بازدیدها : 662

برچسبها : تحقیق پایگاه داده ابری

مبلغ : 2000 تومان

خرید این فایل

دانلود پروژه تحقیقی پایگاه داده ابری

تحقیق و پروژه دانلودی پایگاه داده ابری

این پروژه با فرمت Word بوده و قابل ویرایش است و همچنین آماده پرینت می باشد.

مقدمه

امروزه سیستم های مدیریت پایگاه داده رابطه ای یک بخش ضروری و جدایی ناپذیر در بیشتر محیطهای محاسباتی دارند و بعید به نظر می رسد که اهمیت آنها کاهش پیدا کند با ورود میزبانی محاسبات ابری و ذخیره سازی فرصت پیشنهاد دادن یک سیستم مدیریت پایگاه داده به عنوان یک سرویس برون سپاری درحال پیشرفت است خدمات پایگاه داده ابری راه-های منحصر بفردی برای ارایه کردن، مدیریت کردن و استفاده خدمات پایگاه داده را پیشنهاد می دهند.

این مطالعه مروری بر ویژگی های محاسبات ابری دارد و سپس یک بررسی از معماری پایگاه داده در رایانش ابری ارایه می-دهد. سیستم های مدیریت پایگاه داده مقیاس پذیر یک بخش حیاتی از زیر ساخت های ابری هستند که هم شامل حجم کاری فشرده و هم سیستم های پشتیبانی تصمیم می باشند در این مطالعه یک تصویرسازمان دهی شده از مفاهیم مزایا وچالش های مربوط به سیستم های پایگاه داده به ویژه پایگاه داده چند اجاره ای و همچنین مدیریت عملکرد دینامیکی برای برنامه های کاربردی پایگاه داده درتوسعه و ارایش عملکردها درمقیاس اینترنت در محیط ابر را ارایه می کنیم.فراهم سازی و آماده نمودن یک زیرساخت برای استقرار پایگاه داده یکی از مهم ترین مسائل مطرح در حوزه پایگاه داده است، و با مشکلات بسیاری، از جمله هزینه های تهیه سخت افزار و نرم افزار های لازم، تأمین نیروی انسانی متخصص و ...، روبروست.

مفهوم پایگاه داده ابری

پایگاه داده ابری یک پایگاه داده است که به طور معمول روی بسترهای نرم افزاری رایانش ابری مانند Amazon EC2، GoGrid وRackspaceمستقر می شود. دو مدل استقرار معمول وجود دارد:

الف) کاربران می توانند به طور مستقل و با استفاده از یک ماشین مجازی پایگاه های داده را روی ابر راه اندازی نمایند.

ب) اینکه کاربران یک اکانت دسترسی به سرویس های پایگاه داده که توسط ارائه دهندگان پایگاه داده ابری نگهداری می شوند را خریداری نمایند. برخی از آن ها بر اساس اس کیوال هستند و برخی دیگر از مدل داده نواس کیوال استفاده می کنند...

فهرست مطالب

پایگاه داده ابری

مفهوم پایگاه داده ابری

محاسبات ابری

سطوح سرویس رایانش ابری

فضای ذخیره ابری

اصول حافظه های ابری

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید