پمفلت ( بروشور) فست فود

پمفلت ( بروشور) فست فود پمفلت ( بروشور) فست فود

دسته : پمفلت (بروشور)

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 15 KB

تعداد صفحات : 2

بازدیدها : 525

برچسبها : پروژه تحقیق مبانی نظری

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

دانلود پمفلت ( بروشور) فست فود پمفلت در دو صفحه تهیه می شود که هر صفحه 3 پاراگراف دارد و در هنگام پرینت باید بر روی برگه a4به صورت پشت و رو پرینت شود

غذا های آماده یا فست فودها ، غذاهایی هستند كه خیلی آسان و سریع تهیه می شوند، خوشمزه هستند ، طرفداران بسیاری دارند و در مقابل بسیار مضر هستند.

بسیاری اگر از منزل دور باشند و گرسنه ، هم بلافاصله به سراغ این غذاها می روند اما متأسفانه به علت این كه ذائقه بسیاری به این غذاها عادت كرده است و آن را لذیذتر از غذاهای سنتی حتی در منزل نیز به سراغ آنها می روند.

7ضرر غذاهای حاضری

1- چاقی : اولین مشكل ناشی از مصرف غذاهای حاضری است . اكثر این غذاها برای سلامت انسان مضر است ، او را چاق می كند، و شانس ابتلاء به دیابت و حمله قلبی را به شدت افزایش می دهد. به گفته متخصصان انجمن گیاه خواران مصرف فست فود بیش از یك بار در هفته سبب ایجاد چاقی به خصوص چاقی های موضعی در نواحی شكم و پهلوها می شود.

بر اساس تحقیقات این انجمن ، بیش از 80 درصد مصرف كنندگان دایمی فست فود، افرادی چاق تلقی می شوند به طوری كه به شكلی هماهنگ چاق نیستند و بیشترین تجمع چربی در ناحیه شكم ، پهلو ها ، ران ها و باسن آنها است . در عین حال ، چربی دور كبدشان را فرا گرفته و خیلی دیر احساس سیری می كنند.

2- افزایش چربی های مضر : بیشتر غذاهای حاضری سرخ شده هستند و معمولاً هم برای سرخ كردن این غذاها از روغن های نباتی جامد استفاده می كنند. درصد اسیدهای چرب اشباع و ایزومرهای ترانس در این روغن ها بالاست . این همان چربی مضری است كه می تواند در دیواره سرخرگ ها رسوب كرده و آنها را مسدود كند .

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید