نمونه سوالات یادگیری الکترونیکی ارشد بهسازی

نمونه سوالات یادگیری الکترونیکی ارشد بهسازی نمونه سوالات یادگیری الکترونیکی ارشد بهسازی

دسته : نمونه سوالات

فرمت فایل : word

حجم فایل : 23 KB

تعداد صفحات : 5

بازدیدها : 399

برچسبها : نمونه سوالات یادگیری الکترونیکی بهسازی

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

دانلود نمونه سوالات درس یادگیری الکترونیکی ارشد بهسازی

متن نمونه

تأثیر رفتارهای مشابه انسان، تأثیر صدا و همچنین تأثیر جنسیت و نژاد عامل های آموزشی بر یادگیری را توضیح دهید.

اگرچه عامل صفحه نمایش ممکن است واقعی نباشد اما شواهد زیادی وجود دارد که آنها بایستی رفتارهای مشابه انسان زنده از قبیل ایما و اشاره کردن، حرکات بدنی، خیره نگاه کردن از خود نشان دهند. به طور کلی پژوهش ها نشان می دهند که عامل های آموزشی صفحه نمایش نیازی نیست به ظاهر انسان واقعی باشند، بلکه بایستی رفتارهای مشابه انسان واقعی را انجام دهند. به طور کلی پژوهش ها نشان می دهد که صدای عامل های آموزشی یک عنصر مهم اثربخش آموزشی است. اتکنسیون وهمکاران به شواهد زیادی دست یافتند که دانش آموزان حل مسائل تناسب کلمات را بهتر یاد می گیرند اگر عامل صفحه نمایش صدای انسانی باشد تا اینکه صدای شبیه سازی شده ماشینی باشد. مورنو و فلاوردی دریافتند دانش آموزانی که اجازه داشتند تا عامل آموزشی صفحه نمایش متناسب با جنسیت و نژاد خودرا برای درس چندرسانه ای علوم انتخاب کنند درمقایسه با کسانی که مجاز به چنین انتخابی نبودند، عملکرد نامطلوبی در آزمون های انتقال از خود به جای گذاشتند.

سوالات درس یادگیری الکترونیکی

این فایل شامل 26 نمونه سوال از درس یادگیری الکترونیکی ارشد بهسازی همراه با پاسخ می باشد که در فایل ورد تهیه گردیده است . نمونه دیگری از سوالات موجود در این فایل دانلودی در زیر آمده است.

اصول انسجام در یادگیری الکترونیکی چیست ؟ شرح دهید.

1-از درج صداهای نامربوط در دروس الکترونیکی اجتناب گردد نظریه شناختی یادگیری چندرسانه ای پیش بینی می کند که یادگیرندگان از ارائه چند رسانه ای که جذاب هم نیست به طور عمیق یاد می گیرند تا چند رسانه ای هایی که حاوی موسیقی و صداهای نامربوط اند.

2- از درج تصاویر نامربوط در دروس الکترونیکی اجتناب کنید بر طبق هارپ و مایر (1998)، تصاویر نامربوط می تواند یادگیری افراد را مختل کند

3- از درج کلمات نامربوط در دروس الکترونیکی اجتناب کنید. یادگیرندگانی که خلاصه مطالب رادریافت میکنند درآزمون انتقال و یادسپاری عملکرد بهتری دارند.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید