مقاله صنعت طیور مقاله صنعت طیور

دسته : کشاورزی و زراعت

فرمت فایل : docx

حجم فایل : 62 KB

تعداد صفحات : 17

بازدیدها : 264

برچسبها : تحقیق صنعت طیور

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

مقاله صنعت طیور

دانلود ترجمه مقاله آشنایی با صنعت طیور با بررسی انواع صنعت مرغداری همراه با متن انگلیسی

خلاصه

صنعت مرغداری یکی از صنایع پویا در کشاورزی است. مناطقی چند، برای پرورش طیور و مرغ، ترقی کردند. بسیاری از این پیشرفتها به طور مستقیم با توجه به اکتشافات پیدا شده است از طریق تحقیق علمی میسر شد. مقدار مرغ خورده شده توسط انسانها در حال افزایش است. این نشان دهنده یک جایگزین نسبتا ارزان، سالم با غذاهای دیگر است. این صنعت، سهم غول پیکری را برای سیستم تامین مواد غذایی ما ساخته است.

********************

صنعت طیور یکی از بخش های با رشد سریع در صنعت حیوانات است. مصرف جهانی پرندگان در حال افزایش است. مرغ، بوقلمون، اردک، غاز و پرندگان دیگر، بخش بزرگی از رژیم غذایی گوشت مردم را در بسیاری از کشورها، تشکیل می دهند. در ایالات متحده، مصرف سرانه جوجه بیش از 100 پوند است، که تقریبا در 25 سال گذشته دو برابر شده است.

بر خلاف برخی گوشت ها، طیور به طور کلی توسط بسیاری از فرهنگ ها پذیرفته شده است. به عنوان مثال، مسلمان و یهودی گوشت خوک نمی خورند و در فرهنگ هندو، خوردن گوشت گاو مجاز نیست. با این حال، تقریبا در تمامی فرهنگ ها، طیور به عنوان یک گوشت سالم برای مصرف انسان پذیرفته شده است. کشورهای در حال توسعه اغلب شروع به ساخت یک پایگاه کشاورزی سالم با طیور پرداخته زیرا پرندگان به عنوان یک خوراک مکفی است و به راحتی برای کشورهایی که نیروی کار انسانی به راحتی در دسترس است، نگهداری می شود. بزرگترین تولیدکنندگان مرغ در جهان چین، کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق و ایالات متحده است.

صنعت مرغ گوشتی (جوجه)

در یک زمان در تاریخ کشور ما، تقریبا تمام خانواده در مناطق روستایی تعدادی مرغ داشتند. نه تنها مرغ برای خانواده یک تخم مرغ تازه می داد، بلکه گوشت تازه هم فراهم می کرد. امروز، تقریبا همه طیور در سیستم های بزرگ مطرح شده است. صنعت مرغ گوشتی اشاره به پرورش جوجه برای گوشت دارد. این صنعت در جنوب شرقی، که در آن زمستان های معتدل عنوان یک مزیت برای تولیدکنندگان می باشد، تمرکز یافته است. ایالات پیشرو تولید مرغ گوشتی، آرکانزاس، جرجیا و آلاباما می باشد.

یک مرغ گوشتی یک پرنده ای است که در حدود 7 یا 8 هفته رشد کرده است و برای بازار آماده می شود. اکثریت قریب به اتفاق جوجه های تولید شده در این کشور در قرارداد، مطرح شده است. در یک قرارداد معمولی رشد، شرکت موافقت می کند جوجه ، خوراک، دارو، واکسن ها، و دیگر لوازم را آماده کند. این شرکت همچنین موافقت می کند قیمت از بیش تعیین شده برای هر پوند به تولیدکننده بپردازد و گاهی اوقات قیمت اضافه تر به تولید کننده برای تشویق برای تولید کافی می پردازد. تولید کننده، لوازم، تغذیه و تجهیزات آبیاری، آب و برق، مواد بستر، دفع زباله و نیروی کار، را فراهم می کند. شرکت معمولا دارای یک ادغام عمودیاست، بدان معنی که این شرکت دارای محل تخم ریزی، کارخانه های تولید خوراک، کارخانه های فرآوری و مراکز توزیع است.

...

صنایع بوقلمون

تولید بوقلمون برای گوشت، یک بخش به سرعت در حال گسترش برای دامپروری است. فروش بوقلمون در درجه دوم بعد از فروش مرغ قرار دارد. هر سال، آمریکایی ها در حدود 17 پوند سرانه بوقلمون مصرف می کنند. بوقلمون یک منبع با کیفیت بالا، کم هزینه و سرشار از پروتئین است. اگر چه یک سوم از تمام بوقلمون در در مراسم تعطیلات شکرگزاری و کریسمس به فروش می رسد، روند فروش آن در طول سال ثابت است.

بوقلمون هایی که در ایالات متحده تولید می شود از فرزندان بوقلمون وحشی بومی قاره آمریکا است. بوقلمون های وحشی یک پرنده برنز رنگ است که فاقد نوک گسترده و ماهیچه کلی بوقلمون تجاری است. همانند جوجه های گوشتی، اکثر مصرف کنندگان بوقلمون هم دوست دارند، گوشت آن سفید باشد. همانطور که در جوجه ذکر شد، یک پرنده رنگی دارای لکه هایی در پوست است زمانی که پرهای تیر آن حذف می شوند، به طوری است که لاشه پرندگان سفید به نظر می رسد. بوقلمون سفید مدرن نتیجه یک جهش یا تصادف وراثت ژنی برای رنگدانه پر و پوست می باشد. از بوقلمون سفید جهش یافته، یک پرنده عضلانی و با سینه گسترده، شکل گرفت. مشکل با این پرنده بسیار توسعه یافته، زیاد است، با این حال، آن یک اصلاح موثر نبود. ...

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

تحقیق سن آندرالوس و آفات مهم برنج

تحقیق کشاورزی کشت برنج و اثر نیتروژن

داده های آماده اکسل گیاه دارویی بالنگو

تحقیق وضعیت مدیریت در مکانیزاسیون اراضی کشاورزی

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام