پاورپوینت شهر شاد

پاورپوینت شهر شاد

اطلاعات مختصر محصول

رشته تحصیلی : شهرسازی

فرمت فایل : ppt

تعداد صفحات : 50

حجم فایل (به کیلوبایت) : 6299

فرمت دانلود : رار/ زیپ

< خرید و دانلود

مبلغ : 6400 تومان

 • توضیحات محصول
 • اطلاعات پشتیبانی
 • پاورپوینت شهر شاد

  دانلود پاورپوینت شهر شاد

  این پاورپوینت در 39 اسلاید می باشد

  گزیده ای از اسلاید ها :

  درباره کتاب

  "شهر شاد : تبدیل زندگی ما به واسطه طراحی شهری « کتابی است که توسط چارلز مونتگومری نویسنده کانادایی در سال 2013 نوشته شده است.

  مونتگومری در نوشتن این کتاب از رشته های روانشناسی، علم عصب شناسی، برنامه ریزی شهری و تجربه های اجتماعی خود استفاده نموده است.

  کتاب مونتگومری ، شیوه هایی را برای تغییر در ساخت شکل شهر پیشنهاد می دهد که با استفاده از رفتارهای انفرادی و اجتماعی هر فرد بازخورد پیدا میکنند.

  به طوری که این افراد چه احساسی دارند و به چه می اندیشند؟؟؟

  مونتگومری استدلال می کند که در شهر خوشحال، شهر سبز، و شهر کم کربن همانند هم هستند، و همه ما می توانیم به ساخت آن کمک کنیم و نقشی در شادی و سبز بودن شهر خود ایفا کنیم.

  - کارشناسان معتقدند چند عامل در یک محیط زیست به رفاه شخصی منجر می شود؛ اولین و مهم ترین عامل، احساس امنیتی است که در یک محیط زندگی، مردم به آن نیاز دارند. این امنیت بیشتر مواقع با ارتباط و تعامل مناسب اجتماعی به وجود می آید. بنابراین شهردار با ساخت مسیرهای طولانی مخصوص پیاده روی توانست مکانی برای رفت و آمد بی دغدغه مردم به وجود آورد . علاوه بر آن، هر یکشنبه حدود 120 کیلومتر از بزرگراه های اصلی شهر را مدت هفت ساعت می بست و اجازه تردد هیچ خودرویی را نمی داد.

  - او در بررسی های خود افراد متخصص را به عنوان صاحب نظران مد نظر قرا داده است.

  - یان گل برنامه ریزی فضای شهری

  - ، برنده جایزه نوبل دانیل کانمان،

  - رابرت پوتنام دانشمند علوم سیاسی

  - پل زاک، علوم عصبی

  - برنامه ریزان حمل و نقل لارنس فرانک و جفری توملین،

  - استاد روانشناسی رابرت تایر

  - اگر ما بخواهیم برای افزایش کیفیت زندگی تلاش کنیم، نه تنها باید خیابان مهمان نواز داشته باشیم بلکه میدان های شهری ، مکان های بازار، piazzas پلازاها و مکان های که در آن اعضای جامعه برای فعالیت های لازم در هم جمع می شوند، که شامل مغازه ها و خدمات محله و که در آن می باشد،

  - افراد در این فضاها فعالیت های متفاوتی انجام می دهند در حالی که مشغول ، ملاقات همسایگان خود و توقف برای ناهار هستند، کودکان در حال بازی هستند در حالی که پدر و مادرها با هم صحبت می کنند، معاملات کسب و کار رسمی در کافه ها، و شاید یک فرد آلزایمری بتواند حضوری در فضا داشته باشد.

  - در حالی که چین و کشورهای در حال توسعه را ممکن است برای زندگی انتخاب کنید برای افزایش بهره وری و استاندارد زندگی های پروژه های ساخت و ساز گسترده، شمال امریکا و اروپا باید بالاتر از این افزایش یابد، و پرورش ارزش بالاتر از کیفیت زندگی است.

  - موفقیت در آینده طراحی شهری از مستلزم آن است که فرهنگرا در جامعه بوجود آوریم و جوانان را نیز با پرورش خلاقیت، انعطاف پذیری فکری وارد جامعه نماییم این خود پیش برد سیاست سلامت فکری و فیزیکی جامعه است که از بودن در یک محیط اجتماعی غنی سرچشمه میگیرد.

  - این مدل توسعه شهری (به خصوص در کشورهای در حال توسعه و کشورهای نفت خیز) از تاکید بیش از حد بر اهمیت مدلGDP  است که می بیند بهره وری و استاندالد اقتصادی زندگی می کنند به عنوان هدف نهایی ناشی میشود.

  - از سوی دیگر، شهرهای اروپا، و برخی از شهرها آمریکای شمالی، فراتر از اقدامات اساسی اقتصادی در زندگی مردم در حال حرکت و به طور فزاینده با تاکید بر کیفیت زندگی می باشند.

 • پس از اتمام خرید بطور خودکار به صفحه دانلود فایل هدایت میشوید

  شما میتوانید بعدها با ورود به پنل خود فایلهای خریداری شده تان را دانلود کنید

  توجه کنید فایلها بصورت فشرده (زیپ یا رار) هستند

  برای بازکردن آنها بایستی با نرم افزار وین رار (winrar) از حالت فشرده خارج کنید

  دانلود وین رار نسخه 32 بیتی

  دانلود وین رار نسخه 64 بیتی

  همچنین میتوانید از کانال تلگرام پشتیبانی نسخه اندروید و ویندوز وین رار را دانلود نمایید

  تماس با : فرم تماس

  پشتیبانی ویژه خریداران : 09010318948