گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی

دسته : گزارش کار آموزی و کارورزی

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 143

تعداد صفحات : 61

بازدیدها : 212

برچسبها : پروژه تحقیق مبانی نظری

مبلغ : 5000 تومان

خرید این فایل

گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی

گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی

گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی

گرایش آژانس های مسافرتی با توسعه صنعت هوانوردی تجاری در ابتدا تا حد زیادی معطوف به مشتریان طبقه متوسط و بالا  بود و آژانس ها به عنوان عاملین شركت های هوایی وظیفه فروش خدمات سفر از طرف تامین کننده آن خدمات را داشتند و بر خلاف کسب و کار خرده فروشان دیگر دارای نقش دوم یعنی حفظ ثبات ارزش سهام شركت های هوایی بودند ، در فرایند كاری آنها بسته تعطیلات با یک بلیت از شركت هوایی به درخواست مشتری خریداری شده و به آنان ارائه می شد و سود آژانس به صورت کمیسیون به. آژانس مسافرتی پرداخت می گردید . در برخی از کشورها ، خطوط هوایی دادن کمیسیون به آژانسهای مسافرتی را متوقف کرده اند ، با این حال برخی از شرکت ها هنوز هم درصد تعیین شده برای فروش بلیت را به آنها می دهند . چرا که اگر آنها به فروش هزار بلیت با نرخ ارزان تر اقدام كنند ، بهتر و سودآورتر از فروش صد بلیت با نرخ و هزینه بالاتر در دفاتر آنها است و مزایای فرآیند همكاری نیز برای هر دو طرف است مثلا ً در ایالات متحده ، کمیسیون پرداخت نمی شود .  بیشتر شرکت های هواپیمایی معمولا ً هزینه خدمات را به قیمت خالص بلیت می افزایند .

برای آژانس ها فرایند كاری تجاریمی تواند شامل : بسته های برنامه ریزی شده و زمان بندی شده برای سفر ، فروش بلیت و  بیمه ، اجاره خودرو ، کتاب راهنمای سفر و خدمات در محل ، خرید و فروش ارز در تعطیلات باشد .

-8- تعیین چگونگی ارتباط بین بانكها :‌

-         بانكهای تور داخلی و خارجی تقریباً مستقل هستند یعنی نمی توان از طریق بانكها یا فرم هایی دیگر به آنها دسترسی پیدا كرد و فقط قابل دسترسی در همان فرم خاص می باشند. بانك user ارتباط دارد با بانك change user و كلاً تمام بانكهای طراحی شده برای خود یك Label جداگانه هستند كه رومیزهای بانك اصلی Data label می باشند.

3-8- تعیین نحوه دسترسی به پرونده ها و تعیین ایندكس ( شاخص ها )

به طور كلی این نرم افزار به دو صورت بك وردهایش ( اطلاعات ) قابل دسترسی می باشند.

1-    به صورت ترتیبی

2-    به صورت مستقیم

در شیوه دسترسی ترتیبی كاربر می تواند با كلیك كردن روی دكمه فشاری next ( بعد جلو) اطلاعات را صفحه به صفحه جستجو كند تا ركورد یا اطلاعات مورد نظر خود را بیابد.

در شیوه دسترسی مستقیم ، این نرم افزار طوری طراحی شده كه بر اساس تمام موارد انتخابی فوق شاخص گذاری شد و با انتخاب یكی از موارد به عنوان جستجو، اطلاعات را بر اساس آن مورد جستجو كند .

4-8- طراحی روشهای حفاظت از اطلاعات پرونده هابه اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

گزارش کارآموزی مخابرات

گزارش کارآموزی کامپیوتردراداره برق شهرستان گرگان

گزارش کارآموزی صنایع کاشی خزر

گزارش کارآموزی شركت صنعت محور سازان ایران خودرو

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام