ترجمه مقاله توانایی دریافت سیگنال از حذف مشکلات نگران کننده حسابرسان ترجمه مقاله توانایی دریافت سیگنال از حذف مشکلات نگران کننده حسابرسان

دسته : پژوهش

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 196 KB

تعداد صفحات : 20

بازدیدها : 180

برچسبها : دانلود مقاله صلاحیت حسابرسی استقلال حسابرس

مبلغ : 6000 تومان

خرید این فایل

ترجمه مقاله توانایی دریافت سیگنال از حذف مشکلات نگران کننده حسابرسان

دانلود ترجمه مقاله امکان پذیر است یا نه توانایی دریافت سیگنال از حذف مشکلات نگران کننده حسابرسان

auditors ability to signal going concern problems

This paper aims to chart Swedish auditors’ likelihood of issuing going concern warnings (GCWs), and to investigate the relationship between formal auditor competence, audit fees and audit firm, respectively, and the likelihood of issuing GCWs.

هدف:هدف از این مقاله براین اساس می باشد که حسابرسان سوئدی جهت رسیدن به صدور هشدارهای حذف نگرانی ها براساس نمودار (GCW) اقدام کنند. و بررسی رابطه بین صلاحیت حسابرسی معمولی و شرکت ممیزی را به ترتیب انجام داده و احتمال صدور GCW را بررسی نمایند.

طراحی- روش شناسی و رویکرد:داده های تجربی از گزارش سالانه و گزارش های حسابرسی 2547 شرکت در سال 2010 که در پی بحران های مالی ورشکسته شده اند بدست آمده است و همچنین گزارش های مالی آنها قبل از ورشکستگی نیز واصل شده است.

یافته ها:یافته های این تحقیق نشان می دهد که حسابرسان سوئدی به ندرت GCW را صادر نموده اند. علاوه براین ،یک رابطه مثبت بین هزینه حسابرسی و احتمال صدور GCW برای 4 حسابرس بزرگ دیده می شود. که بیشتر احتمال دارد که این صدور توسط هشدارهایی از حسابرسان دیگر بوده است. با این حال،تجزیه و تحلیل شناسایی تفاوت ها بین موسسات حسابرسی در 4 گروه شرکت های بزرگ و در دیگر گروه موسسات حسابرسی اقدام به پیش بینی ورشکستگی آنها می کند. این نشان می دهد که نیاز به تحقیقات بیشتر در شرکت های با تفاوت های خاص وجود دارد. برخلاف آنچه پیش بینی می شود،حسابرسان مجاز هستند احتمال صدور GCW را از حسابرسان تایید نشده در نظر بگیرند.

فهرست مطالب

چکیده

طراحی- روش شناسی و رویکرد

محدودیت های تحقیق و مفاهیم

مفاهیم کاربردی

مقدمه

زمینه حسابرسی در سوئد

نظریه

دقت حسابرس

صلاحیت رسمی حسابرسان

مسائل هزینه حسابرسی

مسائل ممیزی شرکت

انتخاب داده ها

نتایج

پیشنهادات

منابع

--------------------

مسائل هزینه حسابرسی

گزارش شده است که حفظ استقلال حسابرس مرتبط با عوامل اقتصادی از جمله اندازه حسابرسی فعلی و حق الزحمه های حسابرسی در آینده می باشد. با توجه به شرایط کشور سوئد،تهدید واقعی در استقلال حسابرسان در سطح حسابرسی در آینده نهفته است. با این حال،در حال حاضر حسابرسی نیز با صرف زمان در حسابرسی ارتباط دارد. کایگر در سال 2002 استدلال می کند که کیفیت حسابرسی را می توان به عنوان یک تابع از تلاش حسابرس به حساب آورد. حسابرسی هزینه های متوسط ار براساس زمان و بینش و اگاهی از شرکت بررسی می کند و ارائه فرصت های بیشتری را برای ممیزی کامل و تصمیم گیری های اساسی بهتر دارد. یافته های قبلی با توجه به رابطه بین سطح هزینه های حسابرسی و احتمال صدور GCW متناقض را نشان می دهد. از یک طرف دیفوند و همکارانش در سال 2002 گزارش می کنند که هیچ رابطه ای بین حق الزحمه های حسابرسی و GCW در حال حاضر وجود ندارد. کراسول و هککارانش نیز در سال 2002 اذعان نمودند که هیچ رابطه ای بین حق الزحمه حسابرسی نظرات اصلاح شده حسابرسی وجود ندارد. از سوی فرز در سال 2002 گطزارش می کند که حق الزحمه های حسابرسی حسابرسان به مقدار بالاتر با احتمال بیشتری از مشکلات همراه می باشد. این نیز گزارش داده است که هزینه های حسابرسی بالاتر تعداد زیادی از نظرات حسابرسی اصلاح شده را تولید می کند. می توان استدلال کرد که رقابت برای خدمات حسابرسی باعث شده است که هزینه های ممیزی نسبتا کم بوده و از شرکت های کوچک کمتر نیست و اینکه این مقدار کم در نظر گرفته شده یک مشکل برای کیفیت حسابرسی می تواند باشد. کمی در سطح بالاتر از هزینه های جاری از شرکت های کوچک ممکن است تلاش حسابرس بدون خدشه به استقلال حسابرس افزایش یابد. بنابراین فرضیه بعدی به شرح زیر تنظیم می شود.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

پروژه طراحی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان

پروژه طراحی وساخت سیستم ضبط و پخش سیگنال با میکروکنترلر AVR و کارت حافظه ی MMC

مقاله سیستم های نمایش اعداد در سیستم های كد گذاری

پایان نامه و پروژه ارشد تبرید خورشیدی

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام