اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه  تا سازه نهایی اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه  تا سازه نهایی

دسته : شهرسازی

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 23 KB

تعداد صفحات : 32

بازدیدها : 252

برچسبها : پروژه تحقیق مبانی نظری

مبلغ : 3500 تومان

خرید این فایل

اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه تا سازه نهایی

اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه تا سازه نهایی

 

اختلاط بتن 
 از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی 

اختلاط بتن  از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی 

توضیحاتی درباره نویسنده مقاله 

سوتیتد 

ماهیت مساله

پروسه بی عیب ونقص

بتن با تكنیك ضعیف 

بتن با تكنیك بالا

مخلوط های سه تایی

انتخاب مخلوط

عملیات بتن ریزی

میلگرد گذاری بتن

بتن خود سفت شو

 

تغییر پذیری بتن

پایداری

جنبه های خاص بتن پیش ساخته

نتیجه گیری

آدام نویل یكی از نویسندگان معتبر در رابطه با فن آوری بتن در سطح بین المللی است. وی دارای مدارك.MSC  .PHD   و DSC  از  دانشگاه لندن و همچنین مدرك DSC از دانشگاه لیدز است. در دوران كار حرفه ای بلند و بر جسته اش، او مهندس هیدرو الكتریك و ایستگاههای نیروی هسته ای بوده، و در دانشكده های زیادی به عنوان ریاست گروه مهندس عمران دانشگاه لیدز، عضو هیئت مؤسس مهندسی و تحقیقات فارغ التحصیلی دانشگاه كالگری ( كانادا) و ریاست دانشگاه داندی در اسكاتلند خدمت كرده است. از سال 1987 دكتر نویل مشاور در امور بتن و سازه بوده و تجربیات قابل توجهی نیز به عنوان یك متخصص در ایالات متحده كپ كرده است. وی نویسنده بیش از 250 مقاله فنی و همچنین نه كتاب درباره بتن، تحلیل سازه و مترهای استاتیك بوده است، معروف ترین كتاب او به نام ویژگی های بتن، به سیزده زبان ترجمه شده و بیش از نیم میلیون نسخه از آن در جهان فروخته شده است. آخرین كتاب او ( 2003 ) به نام نویل و بتن- آزمون انواع رفتارهای بتن است.

سوتیتد:

اكثر مقالات درباره بتن روی یكی از خصوصیات آن توجه دارند، بنابر این تصویر مبهمی از اهمیت پارامترهای گوناگون برای رسیدن به یك سازه بتنی خوب، ارائه می دهند. موضوع این مقاله این است كه این هدف با بكارگیری رشته ای عملیات یكپارچه قابل دسترس است و هر كدام از این  عملیات ها بطور خلاصه بررسی شده اند. موارد ذكر شده عبارتند از سیمان در عصر حاضر، انتخاب مواد اولیه برای مخطوط كردن  بتون، استفاده از بیندرها ( ملات) مانند خاكستر بادی و دوده سیلیسی، بتن خود سفت شد و سازه پایدار مقاله حاضر همچنین نگاه هایی به جنبه های خاص بتن پیش ساخته دارد.

متن:

تمام مقالات بتن تنها یك هدف دارند:‌  دستیابی به یك سازه رضایت بخش،‌ یعنی سازه ای كه سالم و پایدار باشد. متأسفانه با وجود انتشار هزاران مقالات پژوهشی در سال، در بسیاری از سازه ها،‌ به خوبی كه باید باشد نیست. این مقاله قصد دارد تا به توضیح این وضعیت بپردازد.

مقاله حاضر امیدوار است با نشان دادن كم كاری در زمینه ساخت و ساز با بتن بتواند خوانندگان را در  پیشبرد راهكارهای مختلف یا حداقل در نگرش دوباره به قصور در بتن كمك كند.

 

 

 

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

پاورپوینت توسعه پایدار در روستاها با مصرف بهینه سوخت و انرژی

پاورپوینت بررسی توسعه گردشگری با مدل SWOT؛ مطالعه موردی روستا نسر

پایان نامه کارگاه تاسیسات شهری

پاورپوینت تحلیل مدیریت روستایی در ایران قبل از انقلاب اسلامی

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام