دانلود طرح آئین كار تهیه كشمش - برداشت تا بسته بندی دانلود طرح آئین كار تهیه كشمش - برداشت تا بسته بندی

دسته : صنایع غذایی

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 22 KB

تعداد صفحات : 23

بازدیدها : 356

برچسبها : آئین كار كشمش تهیه كشمش برداشت كشمش

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود طرح آئین كار تهیه كشمش - برداشت تا بسته بندی

دانلود فایل آئین كار تهیه انواع كشمش از مرحله برداشت محصول تا بسته بندی

فهرست مطالب

آیین کار تهیه انواع کشمش از مرحله برداشت تا بسته بندی

مقدمه

هدف

دامنه کاربرد

تعریف کارگاه

مراحل تهیه انواع کشمش

-----------------

آیین کار تهیه انواع کشمش از مرحله برداشت محصول تا بسته بندی

پیشگفتار

آیین کار تهیه انواع کشمش از مرحله برداشت تا بسته بندی که بوسیله کمیسیون فنی خشکبار تهیه و تدوین شده و درسی و دومین جلسه کمیته ملی صنایع غذایی و بسته بندی مورخ 62/7/9 تصویب گردید . پس از تایید شورای عالی استاندارد و به استناد ماده یک ( قانون مواد الحاقی به قانون تأسیس مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب آذرماه 1349) به عنوان آیین کار رسمی ایران منتشر می گردد.

برای حفظ همگامی و همآهنگی با پیشرفتهای ملی و جهانی صنایع و علوم استانداردها و آیین کارهای ایران در مواقع لزوم و یا در فواصل معین مورد تجدید نظر قرار خواهند گرفت و هر گونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استانداردها و آیین کارها برسد در هنگام تجدید نظر در کمیسیون فنی مربوط مورد توجه واقع خواهد شد .

...

مراحل تهیه انواع کشمش

الف : تهیه کشمش تیزایی

4 ـ 1 ـ مراحل مقدماتی

4 ـ 1 ـ 1 ـ برداشت انگور : در موقع برداشت , انگور باید رسیده باشد و زمان رسیدن محصول بستگی کامل به نوع و رقم انگور , شرایط آب و هوایی منطقه کاشت و غیره دارد . کیفیت میوه تازه در زمان برداشت بسیار حایز اهمیت بوده و تأثیر مستقیم در کیفیت میوه خشک شده خواهد داشت که باید به آن توجه کرد ...

کشمشی که در کارگاههای مقدماتی تهیه می گردد اصطلاحأ ناشور گفته می شود و چون ممکن است در مراحل مختلف عملیات مقدماتی از جمله برداشت , تیزابی کردن خشک کردن و نیز حمل و نقل آلوده به گرد و خاک شده و یا احتمالا سنگریزه هایی به داخل کشمش چسبیده باشد و این آلودگی ها به مقدار زیاد از کیفیت محصول کاسته و باعث می شود محصول در درجه و طبقه پایین تری قرار گیرد لذا می بایستی کشمش در کارگاههای بسته بندی شسته شود که ضمن آن انواع مواد خارجی از قبیل خاک , خاشاک , برگ , خوشه انگور , شن و نظایر آن گرفته شود و برای این منظور کشمش وارد دستگاههای شست و شو و آب گیری می شود و پس از طی مراحل شست و شو بطور اتوماتیک از دستگاه خارج می گردد .

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

نگهداری سیب درسرد خانه

مختصری درباره کنسرو سازی

پژوهش تصفیه فاضلاب صنایع غذایی

دانلود فلو چارت تولید گلوتن

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام