فروش محصولات دانلودی
تاریخ ثبت: یکشنبه 13 دی 1394 26323 بازدید

چه افرادی میتوانند از سیستم همکاری در فروش سرو کسب درآمد کنند؟

طراحان

محبوبیت و نیاز کاربران به قالب و پلاگینهای سیتمهای مدیریت محتوا مثل وردپرس ، جوملا و . . برای همه قابل لمس است برای همین هدف شما طراح عزیز میتوانید از دانش خود استفاده کرده وآن را برای ارائه به هزاران بازاریاب قرار دهید.

عکاسان

فروش عکسهای اینترنتی امروزه بسیار مرسوم است.میتوانید عکسهایی که دارید را آپلود کنید و با تگ کردن کلمات مرتبط آن را در معرض دید افرادی که درجستجوی آن هستند، قرار دهید. ضمن اینکه اکثر عکسهای قرار گرفته شده در سایتهایی مثل shatterstock با توجه به فرهنگ غربی انتخاب میشود و اگر عکسی با کیفیت و نزدیک به فرهنگ ایرانی داشته باشیم قطعاً نظر کاربران را جلب خواهد کرد و حاضر هستند مبلغ بیشتری بابت آن پرداخت کنند.ضمن اینکه Cero راهی فوق العاده برای معرفی کارهای شما به دیگران است. عکس مکان های دیدنی عکسهای تبلیغاتی عکس از کودکان عکسهای قابل استفاده در مقالات عکس از غذا و . . .

نویسندگان

یکی از پر فروش ترین فایلهای خریداری شده در ایران کتابهای الکترونیکی یا همان E-Book است.درباره ی موضوعی که در آن اطلاعات دارید یا مورد علاقه شما است بنویسید.میتوانید انجام کاری را به دیگران یاد دهید یا اگر مترجم هستید میتوانید مقالات وکتابهای ترجمه شده ی خودتان را در سرو قرار دهید.مواردی که در بخش کتابهای  Cero قابل فروش هستند. رمان کتابهای آموزش زبان کتابهای تناسب اندام آموزش کامپیوتر کتابهای روانشناسی و . . .

دارندگان و مدیران  وب سایت

می توانید با قراردادن 5 نوع کد موجود در بازاریابی به راحتی از طریق وب سایت و یا وبلاگ خودتان اقدام به کسب درآمد کنید

 

طراحان نرم افزار و App(اپلیکیشن)

بازار فروش اپلیکیشنهای اندروید و موبایل روز به روز در حال افزایش است. افراد زیادی با فروش یک اپلیکیشن ساده سودهای میلیونی را به دست آورده اند. سوال اینجاست که آیا میخواهید شما هم سهمی از این بازار پر سود داشته باشید؟ به سادگی میتوانید اپلیکیشن های: سرگرمی، بازی، آموزشی، کاربردی و ... را در Cero قرار داده و از فروش آنها کسب درآمد داشته باشید.


خانم های تحصیل کرده و........

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فروش محصولات دانلودی و بازاریابی فایل سِرو

بالا